A+D

Opinie o A+D

mm

Firma krzak. Od początku istnienia nikt nie miał umowy o pracę. Pracownik jest wyzyskiwany, wtykane są umowy śmieciowe, podczas gdy wymagana jest praca w pełnym wymiarze. Punktualne wyjście z pracy nie jest mile widziane jak również jedzenie i przerwa w pracy. Brak urlopu. Dodatkowo atmosferę 'umila' właściciel, niezorganizowany, miesza, nie potrafi doprowadzić projektów do końca, klienci uciekają. Notoryczne zwolnienia żeby zatrudnić tańszego studenta na staż i koło się kręci.

Judyta

Tak ogólnie - prowadzi 2-ch architektów. Zarobki do dupy, tym bardziej że ostatnio pensje obcieli o 20%...ciecia w firmie żeby szefowie mogli sobie dalej do japonii jeździć ;( Po studiach zarabiac nie cale 1600?? Kiepsko, zwlaszcza ze koszty utrzymania w wawie sa wysokie. Atmosfera nerwowa, kazda minuta podliczana...mala fabryczka, nie polecam.

Zostaw opinię o A+D - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A+D