Parker BV Holandia

Opinie o Parker BV Holandia

Maro

@kibic i co? Udało się? Ciekawi mnie, czy na wakacje będzie istniała możliwość takiego wyjazdu. Akurat nic mnie tu na wakacje nie trzyma, a słyszałem, że tu można zarobić :)

pracowalem przez po�� roku polecam tylko szkoda ze w tym czasie kryzys dopadl wszystkie firmy bo musialem zjechac do polski

Zostaw opinię o Parker BV Holandia - Almelo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parker BV Holandia