JR Plastik

Wrocław

Opinie o JR Plastik

Balcerek

Zacznijmy od tego że (usunięte przez moderatora) (presa Firmy)chodzi tam jak za kare i samym wyrazem twarzy i podejsciem do pracownika demotywuje checi do pracy , ale pominmy to ,sam preses robi z ludzi (usunięte przez moderatora)którzy powinni tyrac po 16 h jak robia co poniektorzy a co do czego okazuje sie ze zarobiles(aś) 30 zł dniówki bo do tego jest zdolny .wiec odradzam kazdemu ta firme chyba ze uwaza sie za osobe obnizona od reszty spoleczenstwa pozdrawiam !!!

Zostaw opinię o JR Plastik - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JR Plastik