'' CESARZ '' BOGDAN OTTAWA

Bełk

Opinie o '' CESARZ '' BOGDAN OTTAWA

NEC

Nie polecam!!!!!!! Firma pijaków i nierobów .

Pacyfikator 79

Dziwie sie ze ta firma jeszcze istnieje Widząc pracowników którzy pracują na zapleczu biura tej firmy odechciało mi się wszystkiego Alkochol i alkocholicy którzy odpierniczają kompletną fuszęrkę:-) Czyli patola taniej siły robiczej hehe Fachowcy z duza dawką promili hehe Super juz wiecej nic nie pisze Sami panstwo mozecie sprawdzic a towar idzie z taniej reki i sprzedawany jest owiele drożej tak,firma musi zarobic hehe Polecam omijac tą firmę szerokim łukiem Szkoda kasy pozdrawiam BOCIAN Z CZERWIONKI

doswiadcozne
użytkownik zarejestrowany

no to jak zostałeś zaproszony na rozmowę to się na pewno dowiesz, że firma stabilne ma się w branży i warto u nich pracować

sonia xx

nie polecam,szkoda nerwów i zdrowia,płacisz czekasz (usunięte przez moderatora) masz.tak to wygląda.

toni

(usunięte przez moderatora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!totalna fuszerka ostrzegam

hadziaj13

gra się dopiero rozpoczeła daleko nie pociągniesz 666

Zostaw opinię o '' CESARZ '' BOGDAN OTTAWA - Bełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie '' CESARZ '' BOGDAN OTTAWA