Boot Sqare

Polska

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Boot Sqare
2 3 6 1

Opinie o Boot Sqare

Artur

@nieznajoma Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Z twojej wypowiedzi niewiele wynika, rozwiń proszę swój wpis w sposób bardziej merytoryczny i obiektywny.

Administrator

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Boot Sqare mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

fizmo

niestety żadnych nowych informacji w tym temacie. ale szukaj dalej

nieznajoma

a buty rzeczywiscie sa chinskie ,ktore rozwalaja sie po miesiacu a firma to kolchoz pracy!!!!

anonim

z dnia na dzień nic nie wiadomo.chiński sklep chińska praca jak w chinach za dolara dziennie.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Boot Sqare - Polska

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boot Sqare