Equipe B.V.

Amersfoort

Opinie o Equipe B.V.

Jurek

Pracowałem w tej agencji kilka lat temu, ale też przez kilka lat przedem wszystkim w Condoorze w Emmem m.in z marudą Grzesiem. Jeżeli się nic nie zmieniło to w tej lidze jedna z dobrych agencji, miłe wspominam, chociaż z porspektywy czasu kasa marna. Jak ktoś nie ma wielkich kwalifikacji i będzie uczciwie pracował uczciwie się z nim obejdą i będzie zadowolony. Fachowiec na pewno jak poszuka znajdzie pracę za dużo więcej. Dobre agencje na pewno nie każą sobie płacić za mieszkanie. Ale też i to nie jest praca na kurach.

Skasowane

Pytam się dlatego że 3 tygodnie temu byłem w Holandii 1. Najpierw w aboost pracowałem 3h dziennie. 2.zmieniłem pracę i prZez 4 dni pracowałem w veenendaal na kurczakach w jan zandbergen prZez pośrednika Covebo. 4 Dnia Holendrzy pozwalniali wózkowych i zamówienia stały - po 2 godzinach łażenia po magazynie po innych działach poszedłem do kierownika i co?!?! Wywalił mnie z pracy- za to że "nie chce pomagac" - tłumacząc wam: miał pretensje do mnie że pozwalniał wózkowych a ja nie chce wziąć na plecy palety z mięsem 700kg!!!!! Pytam się bo nie chce znowu trafić na zandbergen prZez innego pośrednika bo to będzie mój pierwszy i ostatni dzień pracy. Do jakiego miasta equip wysyła na kurczaki wie ktoś?

sym
@Skasowane 25.05.2017, 20:35

do nijkerveren i store

Skasowane

W jakim mieście jest praca na kurczakach? Veenendaal?? Dostałem taką ofertę. Mieszkanie jest w putten ale gdzie będzie się jeździć do pracy? Wie ktoś?

kisiel

właśnie jutro do nich jadę na kurczaki. muj kumpel robi u nich już z ponad rok, nie wygląda na niezadowolonego. muwi że trzeba robic a nie się opierd..... ostatnio przyjechał na urlop na wioske swoją beemką, więc chyba nie jest zle

ruda

popieram tomasa, biuro tylko dla ludzi którzy chcą pracować i uczciwie zarabiać kase, nie dla ściemniaczy. właśnie zjeżdzam na pauze, napewno wracam za pół roku

tomek

jak dla mnie dobra agencja. już trochę dla nich robię w kurach. napewno nie jest lekko, ale pokażcie mi gdzie za darmo dają pieniądze. Napewno agncja uczciwa, wypłaca na czas, ta chata od nich na której teraz jestem to niebo a ziemia. ci którzy mają chęć do pracy to pracują tam całymi latami, nie polecam tym od zioła i nierobom hehe:-)

Gregor

Nie polecam na zlosc ze wczesniej zjechalismy kasy nie wyplacili bo niby szkody w domu zrobilismy i tak w tym domu dziada z baba brak!!!15 chlopakow dwa kible jeden prysznic ladnie co???!!! .

rychu
@Gregor 07.12.2016, 14:59

akurat Grzegorz nie powinien się wypowiadać. pracowałem z nim w Condoor, straszna maruda, aby się tylko nie narobić. a w Equipe pieniędzy za darmo nie dają, napewno nie za leżenie. Poźniej Grzesiu uciekł ze swoimi kuplami nic nikomu nie mówiąc, to dopiero wiarygodny człowiek:-)

rychu
@Edzia 14.12.2016, 10:56
wlasnie mysle czy nie zmienic swojego biura na Equipe. Az tak zle tam jest? A mozna mieszkac na swoim mieszkaniu czy trzeba na...

znam tego Pana, syfiasz jakich mało a się wypowiada.można na swoim mieszkać nie robią z tym problemu, tylko jak każda agencja chcą zarobić, więc ci co na ich mieszkania mają pierwszeństwo. ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. pozdr.

habiko
użytkownik zarejestrowany

anonim, to zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikować, bo Equipe znajduje prace w kazdej branży, czy to produkcja, przemysł, budownictwo, ubój, opieka zdrowotna, czy informatyka. Praca w Holandii jest tu ok, zwłaszcza, że oni kwaterują blisko miejsca pracy i w miarę potrzeb wyposażają w środki transportu.

Jarek

Czesc z tego co wiem to wystarczy wyslac CV lub zarejestrowac sie na ich stronie internetowej. Powodzenia

Jarek

Firma Equipe istnieje, tylko, ze w 2007 roku przeniosla sie w inne miejsce w Amersfoort, na Van Randwijcklaan 8. Nadal placa dobrze, a jesli chodzi o uczciwosc to jest to jedna z porzadniejszych agencji w Holandii. Ci, ktorzy sie sprawdzaja jako pracowici i uczciwi pracuja od wielu lat. A jest nas wielu. Pieniadze zawsze na czas i godziny zawsze sie zgadzaja. Jesli jest blad, od razu jest korygowany. Mieszkania ladne, srednio drogie. W lepszym okresie duzo godzin, czasem mniej, ale nigdy nie mniej niz 35. Praca raczej ciezka, ale za uczciwe pieniadze!!! Jesli ktos nie lubi pracowac to lepiej tam nie zaczynac bo zostaja tylko dobrzy pracownicy.

były pracownik

Witam zainteresownych opinią o tym biurze.To było dobre biuro,można było uczciwie zarobić,ale niestety ta firma zeszła na psy,zrywają umowy , człowiek dostaje dni wolne od pracy niewiadomo z jakiego powodu, rotacja pracowników niewyobrażalna ,kombinacje z godzinami pracy i uszczuplaniu wynagrodzenia jednym słowem zrobiła się z tego totalna porażka

Justyna

Firma Equipe B.V. w Amersfoorcie od dwóch al nie istnieje. Na miejscu biura jest zakład fryzjerski!!

Zostaw opinię o Equipe B.V. - Amersfoort

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equipe B.V.