Equipe B.V.

Amersfoort

Equipe B.V.

Opinie o Equipe B.V.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Monika

@stefcio, rozumiem, że współpracujesz z Equipe B.V. Jak oceniłbyś na tym forum swoje całe doświadczenie wynikające z pracy za pośrednictwem tej firmy? Jakie warunki zatrudnienia i zakwaterowania oferuje? Każda Twoja uwaga na ten temat z pewnością zostanie dostrzeżona przez innych użytkowników poszukujących informacji o Equipe B.V.

Eryk

Czy można chociaż w miarę godziwie zarobić?

Pedro

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

stefcio
@Pedro 29.06.2018 11:20

Na kurczaki biorą jak leci.Z bramami różnie

kisiel

właśnie jutro do nich jadę na kurczaki. muj kumpel robi u nich już z ponad rok, nie wygląda na niezadowolonego. muwi że trzeba robic a nie się opierd..... ostatnio przyjechał na urlop na wioske swoją beemką, więc chyba nie jest zle

stefcio
@kisiel 28.04.2017 16:29

z tym polskim, to tylko kurczaki....

Monika

@Zenek, zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Equipe B.V.? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś na ten temat? @ONA, a Ty pracowałaś w Equipe B.V.? Jeśli tak, to jak oceniasz tego pracodawcę? Czy firma aktualnie poszukuje osób do pracy? Jak wygląda sprawa zakwaterowania i dojazdu do pracy?

Zenek

Czy możecie podpowiedzieć gdzie maja najlepsze warunki?

ONA
@Zenek 13.02.2018 17:46

w van den Bor jest całkiem spoko. Pracowałam tam kilka miesięcy i bardzo sobie chwaliłam co prawda raz się robiło 11h a raz 15 . Ale mówili mi że w Jan van ee jest lepiej i chyba po 8h dziennie.

BC

Przepracowałem dla tego biura ponad rok. Zakwaterowanie jest na dobrym poziomie, biuro stara się umieszczać pracowników jak najbliżej pracy. Wynagrodzenie na czas. Wszelakie problemy, usterki w domach da się rozwiązać po ludzku konsultując to z koordynatorami. W pracy jak w pracy, kto chce ten pracuje, chcącemu krzywda się nie dzieje.

Jurek

Pracowałem w tej agencji kilka lat temu, ale też przez kilka lat przedem wszystkim w Condoorze w Emmem m.in z marudą Grzesiem. Jeżeli się nic nie zmieniło to w tej lidze jedna z dobrych agencji, miłe wspominam, chociaż z porspektywy czasu kasa marna. Jak ktoś nie ma wielkich kwalifikacji i będzie uczciwie pracował uczciwie się z nim obejdą i będzie zadowolony. Fachowiec na pewno jak poszuka znajdzie pracę za dużo więcej. Dobre agencje na pewno nie każą sobie płacić za mieszkanie. Ale też i to nie jest praca na kurach.

Skasowane

Pytam się dlatego że 3 tygodnie temu byłem w Holandii 1. Najpierw w aboost pracowałem 3h dziennie. 2.zmieniłem pracę i prZez 4 dni pracowałem w veenendaal na kurczakach w jan zandbergen prZez pośrednika Covebo. 4 Dnia Holendrzy pozwalniali wózkowych i zamówienia stały - po 2 godzinach łażenia po magazynie po innych działach poszedłem do kierownika i co?!?! Wywalił mnie z pracy- za to że "nie chce pomagac" - tłumacząc wam: miał pretensje do mnie że pozwalniał wózkowych a ja nie chce wziąć na plecy palety z mięsem 700kg!!!!! Pytam się bo nie chce znowu trafić na zandbergen prZez innego pośrednika bo to będzie mój pierwszy i ostatni dzień pracy. Do jakiego miasta equip wysyła na kurczaki wie ktoś?

sym
@Skasowane 25.05.2017 20:35

do nijkerveren i store

Skasowane

W jakim mieście jest praca na kurczakach? Veenendaal?? Dostałem taką ofertę. Mieszkanie jest w putten ale gdzie będzie się jeździć do pracy? Wie ktoś?

ruda

popieram tomasa, biuro tylko dla ludzi którzy chcą pracować i uczciwie zarabiać kase, nie dla ściemniaczy. właśnie zjeżdzam na pauze, napewno wracam za pół roku

tomek

jak dla mnie dobra agencja. już trochę dla nich robię w kurach. napewno nie jest lekko, ale pokażcie mi gdzie za darmo dają pieniądze. Napewno agncja uczciwa, wypłaca na czas, ta chata od nich na której teraz jestem to niebo a ziemia. ci którzy mają chęć do pracy to pracują tam całymi latami, nie polecam tym od zioła i nierobom hehe:-)

Gregor

Nie polecam na zlosc ze wczesniej zjechalismy kasy nie wyplacili bo niby szkody w domu zrobilismy i tak w tym domu dziada z baba brak!!!15 chlopakow dwa kible jeden prysznic ladnie co???!!! .

rychu
@Edzia 14.12.2016 10:56

znam tego Pana, syfiasz jakich mało a się wypowiada.można na swoim mieszkać nie robią z tym problemu, tylko jak każda agencja chcą zarobić, więc ci co na ich mieszkania mają pierwszeństwo. ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. pozdr.

habiko

anonim, to zalezy na jakie stanowisko chcesz aplikować, bo Equipe znajduje prace w kazdej branży, czy to produkcja, przemysł, budownictwo, ubój, opieka zdrowotna, czy informatyka. Praca w Holandii jest tu ok, zwłaszcza, że oni kwaterują blisko miejsca pracy i w miarę potrzeb wyposażają w środki transportu.

Jarek

Czesc z tego co wiem to wystarczy wyslac CV lub zarejestrowac sie na ich stronie internetowej. Powodzenia

Jarek

Firma Equipe istnieje, tylko, ze w 2007 roku przeniosla sie w inne miejsce w Amersfoort, na Van Randwijcklaan 8. Nadal placa dobrze, a jesli chodzi o uczciwosc to jest to jedna z porzadniejszych agencji w Holandii. Ci, ktorzy sie sprawdzaja jako pracowici i uczciwi pracuja od wielu lat. A jest nas wielu. Pieniadze zawsze na czas i godziny zawsze sie zgadzaja. Jesli jest blad, od razu jest korygowany. Mieszkania ladne, srednio drogie. W lepszym okresie duzo godzin, czasem mniej, ale nigdy nie mniej niz 35. Praca raczej ciezka, ale za uczciwe pieniadze!!! Jesli ktos nie lubi pracowac to lepiej tam nie zaczynac bo zostaja tylko dobrzy pracownicy.

były pracownik

Witam zainteresownych opinią o tym biurze.To było dobre biuro,można było uczciwie zarobić,ale niestety ta firma zeszła na psy,zrywają umowy , człowiek dostaje dni wolne od pracy niewiadomo z jakiego powodu, rotacja pracowników niewyobrażalna ,kombinacje z godzinami pracy i uszczuplaniu wynagrodzenia jednym słowem zrobiła się z tego totalna porażka

Justyna

Firma Equipe B.V. w Amersfoorcie od dwóch al nie istnieje. Na miejscu biura jest zakład fryzjerski!!

Zostaw opinię o Equipe B.V. - Amersfoort

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Equipe B.V.