Balkon - Profil Robert Ruszkiewicz

NIP: 9510044047 REGON: 010813126

Balkon - Profil Robert Ruszkiewicz

Opinie o Balkon - Profil Robert Ruszkiewicz

henryk

Solidna ekipa, remont szybki i w miarę tani, polecam :)

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Balkon S.A? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Balkon - Profil Robert Ruszkiewicz - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balkon - Profil Robert Ruszkiewicz