ABCALL

Katowice

Opinie o ABCALL

negrok

x, a gdzie jakie ogłoszenia się ukazują - bo do nich chyba trzeba mieć odpowiednio dużo doświadczenia. Z ulicy na pewno nikogo nie wspuszczą... Wezme wasrsztat, teraz holowanie do ASO

Ola

trafiłam tutaj jak szukałam opinii o mcd. ja byłam na fajnej rozmowie. firma na pewno nie jest gorsza, niż inne z tego co widzę. byłam na kilkunastu rozmowach, to akurat na rozmowie w mcd jest nawet lepiej, bo nie ma głupich pytań i traktowania ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakiś testów itd. przynajmniej ja gadałam z jakimś poukładanym gościem. jak zadzwonią to pojde tam pracowac. jak nie zadzwonią to znw trzba szukac dalej.

Biuro
@Ola 29.09.2014 12:52

Zapraszamy do Katowic jak i do Chrzanowa

Lorty

Moja kumpela tam pracuje i mowila ze sie wzieli za zarzadzania z prawdziwego zdarzenia. Czyli nie ma teraz sciemy ale wiadomo jakie sa zasady. A sprzedaz to sprzedaz-jest wynik to jest dobrze. jak nie ma wynikow-to jest zle i mniej zarabiasz.

pol

zawsze warto spróbowac nic cię to nie kosztuje;)

Agnieszka

Mam rozmowe w tej firmie za trzy dni.Po opisach zastanawiam sie czy warto.Jaki produkt obecnie sprzedaje firma, a raczej co probuja wcisnac pracownicy zwyklemu kowalskiemu.Prosze o szczera odpowiedz.Czy absolwentka studiow magisterskich powinna isc do tej pracy?

Mystery Man

Zdecydowanie jest najgorszą*

xyz

Jakoś ja też mam wątpliwości w uczciwość tej firmy. A w zwrot kosztów to już jakoś nie wierzę...

OSZUKANA

Czy ktoś z was może mi podpowiedzieć w jaki skuteczny sposób zwrócić tę nieszczęsną gaśnicę? Czy jest szansa na odzyskanie gotówki z tej firmy?

Pozytywnie

Ja nie rozumiem tych negatywnych komentarzy moim zdaniem nie ma tam[usunięte przez moderatora] wręcz przeciwnie ... sami pozytywni ludzie :) praca tez bardzo fajna :) moim zdaniem same pozytywne wrażenia z tego zakładu pracy :)

kak

ok

xxx

widze ze niektóre osoby które się tutaj wypowiadają lubią wchodzic [usunięte przez moderatora] w 4 litery.Przeciez w tej firmie wcale nie jest tak wesoło jak sie tu wypowiadają.Nie będzie komentarza,gdy pracowałam w tej firmie nie było nawet papieru toaletowego w łazience i jeden ręcznik w który wycierali sie wszyscy.Oszczedza sie na wszystkim nawet na dobrych pracownikach

prawda

pracujesz a umowe dostajesz na 3dni masakra nie polecam

xxxxx

to dlaczego ciagle pracownicy z umowy o prace są zrzucani na 3/4etatu lub 1/2etatu a nadal pracuja po 8 godzin bo nie ma sredniej do [usunięte przez moderatora]jak ty masz taka rodzine jak ten zakład to sie ciesze ze juz tam nie pracuje

xxx76

prawo pracy dziła 3 lata do tyłu a to dopiero początek zmian w tej firmie

jooo

wiadomo, nie zawsze można coś sprzedać, jeśli będę miał gorszy miesiąc czy coś, zostanę bez wypłaty? czy jednak powiedzmy jest stawka stała poniżej której zejść się nie da?

jooo

A jest jakaś gwarantowana stawka miesięczna?

xxx76

abcall@poczta.fm lub abcall.katowice@wp.pl :)

paulinaa

Jak można złożyć cv w tym ABCall? Bardzo mi zależy na odpowiedzi :)

abc

porażka... niewiem co to ma być beznadziejna atmosfera same [usunięte przez moderatora] tylko klnąć umią a poza tym prostaki jakich na oczy niewidziałam.

Produkty są różne, zmieniają się co jakiś czas - i dobrze, nie ma rutyny. Mnie się tu dobrze pracuje:)

A jaki produkt jest sprzedawany w tej firmie?

xyz

ABCALL CHRZANÓW - Praca beznadziejna obiecują nie wiadomo co... Atmosfera wręcz żałosna . Młode dziewczyny chcą tam stworzyć rewie mody a są ubrane jak [usunięte przez moderatora] . Nie polecam tej pracy. [usunięte przez moderatora] na ludziach. I w dodatku same kłamstwa w ofertach jakie przedstawiamy klientom.

REDMEN

Firma na ogół jest ok ale troche chore szefostwo

kkka

pracowałam tam 3 miesiące,obiecują umowę o pracę ale i tak jej nie dają:(po za tym chora atmosfera..straszny nacisk na wynik i presja..idzie się nabawić depresjii.Nie polecam!!!!

kocia_kołyska
@kkka 15.04.2010 01:24

moze nie pracowalas do tej pory nigdzie dluzej, dostalas sie do normalnej firmy na rynku i odpadlas bo nie dalas rady. coz, tak tez bywa...

Zostaw opinię o ABCALL - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABCALL