Psse

0 0 1 5 1

Opinie o 3 lata pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej- pion Higieny Zywności, Zywienia i Prz

Filtruj opinie po kryteriach:

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy 3 lata pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej- pion Higieny Zywności, Zywienia i Prz? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Pomocna?
Tak3Nie

Zostaw opinię o 3 lata pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej- pion Higieny Zywności, Zywienia i Prz - Psse

Chcę opublikować:

• 3 lata pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej- pion Higieny Zywności, Zywienia i Prz
  • Psse
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie