M.K Logistics

Opinie o M.K Logistics

Zuzanna

Jesteś pracownikiem M.K Logistics? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Na jakie możliwości rozwoju możesz liczyć? Jakie benefity oferuje pracodawca? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

re

Pewnie, że przebojowość jest dość istotna @Tronk, ale wiecie czy wypłata jest terminowa? Stabilne zatrudnienie to teraz rzadkość, ale przynajmniej wiadomo że jest to u nich zapewnione, bo nawet rotacji wśród pracowników w ogóle nie było ostatnio. To dobry znak.

Zostaw opinię o M.K Logistics - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.K Logistics