Opinie o Prochem S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prochem S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Prochem S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prochem S.A. w Warszawa

Julia

Obecnie firma prowadzi rekrutacją na posadę Projektant Orurowania - Instalacje Procesowe. Mam pytanko odnośnie angielskiego w mowie i piśmie. Bo tego wymagają w tym ogłoszeniu. Czy jest jakiś test sprawdzający poziom angielskiego podczas rekrutacji?

M
@Sylwia

Myślę, że wszystko da się nadrobić trzeba tylko chcieć. Projekty to głównie przemysł chemiczny i fabryki.

Ja wiem, że ta opinia jest sprzed sześciu już lat ale gdy pewna pani spytała o warunki dla asystenta projektanta to krótko jej odpowiedziano, że „nie warto”, nikt tego już dalej nie rozwinął. może teraz się uda? Po pierwsze czy doszło do zmiany zdania? Pokazała mi się oferta na Łopuszańską w kontekście instalacji elektrycznych i zastanawiam się czy nie warto byłoby podpytać o pracę? Jakie są teraz zarobki?

Maryśka Nowy wpis

Wypisany został jedynie obszar tematy związany z projektami w jednym z wątków, a ja sama przeczytałabym na temat pracy przy niech nieco więcej. W chwili obecnej jakie są prowadzone i jak oceniacie ich przebieg? Co o zarobkach przy tym można jeszcze napisać? są uważane za adekwatne co do poniesionego nakładu pracy?

Karol Nowy wpis
@Maryśka

Widzę, że mało byłych pracowników się wypowiada ale napiszę kilka słów od siebie z perspektywy osoby pracującej w tej firmie ponad 2 lata. Patrząc na rotację to fajna firma dla osób zaczynających dopiero przygodę projektanta. Można sporo się nauczyć, oczywiście jeśli się tylko chce. Dodatkowo do dyspozycji mamy Autocada, revita i inne programy branżowe więc to idealna okazja by się ich nauczyć. I z plusów by było na tyle. Zarobki raczej najniższe w branży a podwyżka to jakaś abstrakcja. System nadgodzin to głównie wpychanie umowy zlecenie tak żeby w przypadku premii (które czasem się zdarzają ale prawo do nich jest przyznawane na zasadzie, kierownik Cię lubi albo już nie miał wyjścia) nie wliczały się do umowy. Co do pracy to fajna opcja dla osób które nie lubią się przemęczać albo czekają aż robotę zrobi za nich ktoś inny. Jeśli chodzi o awans to raczej nie w tej firmie. Lepsze stanowiska obsadzone przez emerytów albo załatwione po znajomości. Nawet jeśli zrobi się uprawnienia to podwyżka raczej symboliczna. Podsumowując moim zdaniem prochem to firma dla ludzi: - dopiero zaczynających, - nie mających dużych aspiracji, - chcących w spokoju odbębnić 8 godzin i pójść do domu nie oczekując dużych zarobków w zamian za wykonaną pracę.

Julia

M
@Julia

Na spotkaniu sprawdzają raczej czy wgl sobie radzisz i jest to raczej rozmowa. Nie radzę zmyślać bo są projekty w których faktycznie angielski jest potrzebny do komunikacji. Jeśli nie czujesz się pewnie jest możliwość uczęszczania na lekcje, na których uzupełnisz braki i nabierzesz płynności w komunikacji

Sylwia
@M

język w razie czego nie jest jakimś szczególnym wyznacznikiem jeśli chodzi o przewagę w wyborze kandydata? Padła wzmianka o projektach, można się dowiedzieć na ich temat czegoś więcej? Jaka tematyka dominuje, jak są organizowane?

M Nowy wpis
@Sylwia

ex

Nie polecam, (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu, szkoda czasu i zdrowia, ewentualnym zleceniodawcom i podwykonawcom również odradzam, firma mocno nieuczciwa.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Prochem S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Prochem S.A. podczas okresu próbnego?

Janek

Umowa zlecenie lub UOP.

Sylwia
@Janek

od czego zależy to "lub"? od stanowiska czy preferencji kandydata? stawka ta sama?

H2H

Niskie zarobki. Brak możliwości rozwoju dla osób młodych. Lepsze i wyższe stanowiska obsadzone przez emerytów, którzy posiadają udziały w firmie dlatego dla specjalistów i młodych ludzi nie ma możliwości rozwoju. Jeśli ktoś chce przebimbać sobie czas pracy i nie ma ambicji to świetne miejsce. Inni pracownicy będą pracować tu za Ciebie. Nie polecam.

Question...

Czy ktoś wie jakie zarobki dla Piping designer'a z 10-ma latami doświadczenia??

Marzena

Witam, zauważyłam, że do firmy Prochen poszukiwane są nowe osoby na stanowiska: projektant mechanik - specjalność aparaty i urządzenia oraz asystent projektanta konstrukcji. Po więcej informacji można sięgnąć pod wskazanym linkiem - http://www.prochem.com.pl/kariera/119/Praca-w-Prochem.html . Moje pytanie więc brzmi następująco, czy warto zatrudnić się u tego pracodawcy? Na co można liczyć ze współpracy z nimi?

Tomi
@Marzena

Nie warto

ex pracownik

Gdyby tylko zarobki były wyższe a podwyżki dostawał każdy pracownik a nie po cichu tylko ci wybrani ulubieńcy kierownika i nie było tak dużej rotacji pracowników to wszystko było by OK. A tak to na razie tylko atmosfera pracy jest tylko OK i duże możliwości rozwoju.

joanna
@ex pracownik

Witam O jakiej skali zarobków mówimy np dla projektanta z ok. 10 lat stażem?

Super i wszystkim polecam :0)

Zostaw merytoryczną opinię o Prochem S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prochem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prochem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prochem S.A.?

Prochem S.A.