Sawa Logistics Sp.zo.o.

Toruń

Opinie o Sawa Logistics Sp.zo.o.

kanai

Wczesniej poszukiwali specjalistę ds. spedycji do warszawy, fajnie,że nie dyskryminują kobiet bo dają im szanse na pracę w branzy mezczyzn

karen

Ta, nie mówią, nie mówią, ale jak się zacznie to do domu nie wyjdziesz bo roboty jest po szyję i ciut, ciut. Coś o tym wiem…

Sławek

A w ogłoszeniu rekrutacyjnym nie było napisane? Najgorsze są firmy, które robią spotkania po 1-2 h. lub w nieskończoność przeciągają rekrutacje. Myślę, że przesadzasz. Ja już co prawda jestem poza tą firmą, ale współpracowałem rok i bardzo dobrze mi było. Co masz robić powiedzą Ci jak się dostaniesz, ja od razu otrzymałem wykaz obowiązków.

Zostaw opinię o Sawa Logistics Sp.zo.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sawa Logistics Sp.zo.o.