Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku

Białystok

Opinie o Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku

band

zadowolenie z usług biura to jedno, a warunki pracy w biurze, to inna kwestia. Chić podejrzewam, że nie jest źle :)

NataliaJ

NataliaJ
@NataliaJ 01.04.2014 10:40
Powyższy komentarz z dnia 07.03.2014 zostanie usunięty gdyż jest niezgodny z prawdą i narusza dobre imię ww pracodawcy....

Byłam zatrudniona na okres próbny w Holiday Travel,jednakże w ciągu tego czasu nie zrobiłam nic co pozwoliłoby mi zostać stałym pracownikiem tej firmy. W wyniku rozżalenia zamieściłam nieprawdziwą opinię o ww pracodawcy. Przepraszam właścicielkę biura Holiday Travel za niezgodne z prawdą informacje zawarte w opinii z 07.03.2014 powstałe z winy mojej a nie pracodawcy. Przepraszam, (usunięte przez administratora)

?

Niestety , ta pierwsza opinia jest prawdziwa. Dużo zależy od humoru właścicielki - jak ma zły to lepiej się w ogóle nie odzywać, zapomnij o czymś takim jak urlop, czy choroba

anna

biuro absolutnie godne polecenie - profesjonalizm i duża kultura obsługi - widać na każdym kroku dbałośc o klienta

Zostaw opinię o Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro podróży „Holiday Travel” Bożena Dolecka w Białymstoku