OTTO Workforce BV – praca na rzecz Fetim BV

Venray

Opinie o OTTO Workforce BV – praca na rzecz Fetim BV

you know
użytkownik zarejestrowany

W sumie to chętnie bym znalazł zatrudnienei u nich, wiecie czy jest to w pełni możliwe? Chętnie bym się załapał, bo zależy mi na doświadczeniu zdobytym u nich. Ważne dla mnie są odpowiednie stosunki z szefostwem.

jhj
użytkownik zarejestrowany

@Frank dzięki za informacje, tefo typu zwięzła wiedza jest przydatna bardzo tak jak teraz na przykład

Xyz

Witam. Jak jest z praca na fetim holandia oplaca sie? Jakie zarobki? Warunki? Pozdrawiam.

Łuw
użytkownik zarejestrowany

Opinie o pracodawcach mogą być różne i wcale mnie to nie dziwi, bo jednak każdy ma inne oczekiwania wobec firm i tak dalej. Jednak @Alfred pisze o czymś, co pewnie dotyczy każdego z pracowników OTTO, a mianowicie braku podwyżek przez lata. Czy naprawdę firma nie umie docenić wieloletnich pracowników.. słabe to

Zostaw opinię o OTTO Workforce BV – praca na rzecz Fetim BV - Venray

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OTTO Workforce BV – praca na rzecz Fetim BV