Smart IBS

Bydgoszcz

Opinie o Smart IBS

Mojnnn

Wiesz co, sytuacja wygląda bardzo dobrze, ostatnio się sporo zmienia @anonim i jest naprawdę sympatycznie, Smart IBS jest coraz lepsze w te klocki i genrralnie naprawdę spoko opcja, świetna praca i dobra kasa

zawiedziony

Witajcie! UWAGA na nich! Chciałem z nimi współpracować ale po kontakcie i przedstawieniu warunków już nie chciałem mieć z nimi do czynienia. Brak przygotowania do pomocy w handlu i brak możliwości finansowych. Brak rozeznania i małe (zerowe) doświadczenie na rynku. Jestem z Łodzi - NIE POLECAM!

timberhouse

Witam, zależy co byś chciał wiedzieć bo mają kilka działów. Moja firma (Timber House - budownictwo drewniane) zleca im obsługę klientów (przyjmowanie zamówień, informacja o produktach itp.) i współpraca układa się bez zarzutu.

A CO TO ZA FIRMA?

WITAM, poszukuję informacji na temat firmy SMART IBS W BYDGOSZCZY, jeśli ktoś coś słyszał bardzo proszę o indformację, gdyż zastanawiam się czy warto z nimi podjąć współpracę

Zostaw opinię o Smart IBS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart IBS