proj-plan

Grudziądz

Opinie o proj-plan

jjur

atmosfere tworzą pracownicy ale szefowstwo też, a może nawet przede wszystkim. Wiec jest ona bardzo ważna. Ale może coś sie zmieniło na przestrzeni kilku lat @anonim? Masz jakies p-orównanie, czy tak już nie pracujesz?

szefowie udają że wiedzą wszystko na każdy temat, a jeśli ktoś ma inne zdanie to nie nadaje się do rozmowy z nimi. Atmosfera niebardzo :/

Powiem tak praca w tym biurze wiąże się z wyzyskiem za małe pieniądze chociaż opinia publiczna uważa że zarabia się tam krocie.Szefostwo podobno jak by mogło to pracownika trzymało by w pracy do późnych godzin nocnych i nie płaci za nadgodziny.Ogólnie każdy stara sie stamtąd uciekać jak najszybciej.

Zostaw opinię o proj-plan - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie proj-plan