ING Nationale Netherlanden

Opinie o ING Nationale Netherlanden

Słowa kojarzące się z ING Nationale Netherlanden solidna, profesjonalna, ale jednocześnie stresująca, wyczerpująca: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są średnio pożytywna Od jakiej stawki można negocjować pensję? - wyn agrodzenie prowizyjne Najbardziej podobało mi się w ING Nationale Netherlanden : możliwość zdobycia nowego doświadczenia Najbardziej nie podobało mi się w ING Nationale Netherlanden : bardzo duża presja na wyniki, koniecznośc założenia działalności gospodarczej

Zostaw opinię o ING Nationale Netherlanden - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Nationale Netherlanden