Prime champ

Meterik

Opinie o Prime champ

odet

sylwek' ja bym się zatsnaowił, nie wiem czy czytałeś powyższe opinie. Firme okreslają jako obóz pracy. Nie wiem czy nie lepiej zastanwoic sie nad aplikacja do nich bo jak to prawda to niechcialbym tam trafic.

(usunięte przez administratora) ale jade 3 marca niemam wyjscia zow sobie podopisuje bo mojej kumpeli 2 raz nie wzieli za malo zbierala ha ha dopisujcie kobiety bo tak mozna tylko tam sie dostac prawda (usunięte przez administratora) ty mnie tego nauczylas

(usunięte przez administratora) wykorzystaja przez 3 miec za 400 euro i maja cie gdzies niema powrotu sa nowi bo tylko na takich sie dorabiaja po co masz jechac 2 raz za duzo wiesz i za duzo widzialas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Prime champ - Meterik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prime champ