EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o EWOPHARMA AG SP. Z O.O.

asssss99999999

Znałem dawno temu 1 z tej firmy , lat ok 40,z tej właśnie firmy, niby przedst medyczny, na imię Anna Irena Antek Irek, zmieniane imiona i nazwiska tak dla hecy albo i nie to sposób na życie tej osoby, rok ok 2007 lub 2008. Kręgosłup garbaty,wzrost tj 170, zęby jak u królika z Playboja ... trzonowce na przodzie wypośrodkowane mocniej ... Teraz moze miec ok 50 lat lub coś niecałe 50. Wtedy zarobki tej osoby w tej firmie to podobno super kasa i dlatego się dziwię ze takie wpisy brzydkie tu są. Jak to?

Pracuś

Zgadzam sie z przedmówca , firma dramat, musisz promować leki których nie ma w aptekach 'ktos' pomaga lekom wyjechać w białych rękawiczkach z polski pacjent skazany jest na poszukiwania i męczarnie na zamiennikach . Wyniki jak robisz to i tak nie płaca za to bo mówią ze to nie twoje wyniki przecież - to czyje zainteresowani wiedza lepiej ?? Przez ręce rządzących przewijają sie panie jak odmawiasz to droga wolna czyżby tak wyglądała teraz praca przedstawiciela medycznego komu służyć mamy ?? Ściema a nie firma idzie na dno jak Titanic . Nie polecam jak wam zdrowie miłe. Mobing na bieżąco wyskakiwanie zza śmietnika częste i po co ?? By leczyć sie po odejściu na depresje ?? Chamstwo i tyle co można o tej firmie powiedzieć wykończą człowieka.

Uważajcie, oszustwo, mafia, reeksport, brak leków na rynku polskim bo wszystko ponownie wywożone za grubą kasę do Niemiec, mobing. Dziewczyny jak nie chcą iść do łóżka z szefostwem to wypad. Brak premii mimo zrobionych planów bo jest uznaniowa. To była kiedyś dobra firma ale za innego prezesa ale od czterech lat kiedy panuje (usunięte przez administratora) to piekło. Nie polecam.

Zostaw opinię o EWOPHARMA AG SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWOPHARMA AG SP. Z O.O.