Centrum Bankowości Bezpośredniej

Kraków

Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej

Aneta

Wczoraj ruszyła rekrutacja na stanowisko Konsultant Infolinii Pekao24. Centrum Bankowości Bezpośredniej zapewnia elastyczny czas pracy oraz między innymi atrakcyjny pakiet szkoleń oraz preferencyjną ofertę produktów bankowych. Co myślicie o proponowanych warunkach? Praca będzie się odbywać właśnie w Krakowie. Pracowałeś/pracowałaś w firmie CBB na podobnym stanowisku? Jak wygląda codzienna praca?

tell me

Fajnie więc, że są te szkolenia wdrożeniowe @weronika. Bez nich ciężko by było zacząć taką pracę u nich, np jako konsultant telefoniczny, którego teraz szukają. Super jest to, że na takie stanowisko zapewniają umowę o pracę, ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną.

wqrwiony

na um o pracę 3/4 etatu owszem 1850 zł ale BRUTTO. najniższa krajowa. elastyczny czas pracy to bujda, w nosie mają złożoną dyspozycyjność i tak zaplanują jak się im podoba.

ola

pracuje w firmie od 2010 i szczerze mówiąc praca jest na tyle dobra, że ciężko zmienić i jednocześnie na tyle zła że ciężko nie narzekać. Podstawową umiejętnością która pozwala na prace i dobre zarobki jest sprzedaż. Dobry sprzedawca zarabia dobrze, natomiast wymaga to olbrzymiego zaangażowania, motywacji i wysiłku. Firmie nie zależy na tym żeby pracownika doceniać. Rozwój czy awans jest możliwy ale bardzo trudny i nie zawsze zależy od umiejętności czy motywacji częściej od tego czy polubiła cię właściwa osoba. Nie powiem, że nie warto pracować w CBB, ale sama po tylu latach chce zmienić pracę bo w pewnym momencie jak już pokażesz ze jesteś świetny kończą się pochwały i pozytywny feedback a zaczynają być wymaganie nie do osiągnięcia i presja.

JOLA

Elastyczny czas pracy to fikcja. Zespół grafików nie nauczył się czytać ze zrozumieniem, podważa opinie kierowników i robi wszystko na opak. Wynagrodzenie jest bardzo słabe jak na taką odpowiedzialność. Praca w weekendy/święta obowiązkowa, zero dodatków z tego tytułu. Jak nie masz l4 to wiedź, ze zaliczysz prace we wszystkie święta w roku.

milka

A zarobki średnie przy normalnym nakładzie pracy są w jakiej mniej więcej wysokości w firmie?

JOLA
@milka 15.06.2012 19:09

od 1600-1800 zł za 3/4 etatu, zależny ile uda ci sie wywalczyć

Panna Nikt

Od kiedy jakiś inteligent wymyślił sprzedaż na wszystkich skillach jest masakra.Tylko ta sprzedaż i sprzedaż a merytoryka w obsłudze klienta, doświadczenie??To już się chyba liczy (niech żyje CBE - to były czasy)No i drugi temat pensje.Firma chwali się że jest największą spółką około bankową jednak pensje są na poziomie partnera nie autoryzowanego warsztatu samochodowego:-/.O braku socjalu nie wspomnę.Firma z ambitnymi planami ale schodzi na \\\\\\\\\\\\\\\"psy\\\\\\\\\\\\\\\" finansowo również

Zostaw opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej