ICE ICEBERG, PENNYBLACK

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

ICE ICEBERG, PENNYBLACK
3 5 6 1

Opinie o ICE ICEBERG, PENNYBLACK

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ICE ICEBERG, PENNYBLACK? Czy tak samo jest w ICE ICEBERG, PENNYBLACK?

nie dziwię się

E tam @bujaka. Przesadzasz. Myślę, że takie firmy mają szansę na rozwój w Polsce. Mamy sporo bogatych ludzi, którzy sobie mogą pozwolić. A co do pracy to podobno zatrudniają samych doświadczonych sprzedawców.

J.

Popieram. Firma Alexgroup Fashion to żenada. Odradzam pracę każdemu. No chyba, że chcesz pracować z nieodpowiedzialnymi ludźmi bez doświadczenia, kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy biznesowej. Raczej niczego się nie nauczysz, tylko czas zmarnujesz...mnóstwo obietnic bez pokrycia.

Martyna

nuda, nuda i jeszcze raz nuda a wymagania Pana [usunięte przez admina] . i Pani [usunięte przez admina] zabawne, zero komeptencji, zero wiadomości.Organizacja ha ha ha!!!spójrzcie na ich stronę, aktualna kolekcja wiona/lato 2010, a tu juz prawie w prawdziwych sklepach wiosna/lato 2011, hahaha www.alexgroup.pl

Lol

Praca w Pennyblack i Guess w Klifie w Gdyni:odradzam ze względu na mało normalnych właścicieli!!!Państwo [usunięte przez admina] !!!nierealne marzenia o stworzeniu wielkiej organizacji, haha a utargi niekiedy po 0zł i plany na wielkie obroty, min 100-150 tyś na miesiąc!!!tylko obiecanki i wypowiedzonka nagłe!!!

Zostaw opinię o ICE ICEBERG, PENNYBLACK - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICE ICEBERG, PENNYBLACK