ATE Polska Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o ATE Polska Sp. z o. o.

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie ATE Polska Sp. z o. o.? Czekamy na komentarze.

Antygość
@admin 06.07.2015 15:17

Normalni naciągacze, praca niby jest, ale na koniec roku okazuje się że trzeba zapłacić podatek, którego oni nie odprowadzili. No i ubezpieczenia też nie płacą.

Zostaw opinię o ATE Polska Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATE Polska Sp. z o. o.