FINNANCE PARTNER

Rzeszów

Opinie o FINNANCE PARTNER

(usunięte przez administratora)pracuję tam jako ulotkarz bo muszę bo nie mam innej pracy:/ ale szukam czegoś innego; nie dostałem jeszcze wynagrodzenia za grudzień 2009, styczeń 2010 a juz jest końcówka lutego, po kilku telefonach z upomnieniami o swoje ciężko zarobione pieniądze, w trudnych warunkach zimowych dostaję co chwilkę złudne obietnice że pieniądze juz poszły na konto itp, a jak narazie jeszcze ich nie mam!! Kobieta do mnie jeszcze z wielkimi pretensjami wyskakuje żebym nie miał do niej problemu... Rozumiecie coś z tego?? Śmieszne( albo raczej nie) w ogóle to wszystko jest... Nie mam zapłaconych rachunków za stancję za prąd itd, chcą mnie wyrzucić z mieszkania za to a ich to mało interesuje!! Ludzie, naprawdę ostrzegam Was przed tą firmą, róbcie co innego ale od FINANCE PARTNERA Z DALEKA!!!

Zostaw opinię o FINNANCE PARTNER - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINNANCE PARTNER