MDM

Cieszyn

Opinie o MDM

romek

z tych ofert to podoba mi się jako Pracownik do zakładu produkcji ślusarki aluminiowej, bo widze obowiazki sa do ogarniecia, a tez wymagja tylko ok 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, więc to nie jest dużo.

Jaka jest prawda? To jest dobre wytlumaczenie, że relacje pracodawca pracownik sa indywidualne i jednostronnie oceniane przez pracodawce- trzeba zwolnic, zly pracownik. Ale pojawia sie to slowo ale, jakos w innych firmach te zwolnione osoby , sa postrzegane jako rzetelne, profresjonalne, kompetentne osoby ba z doświadczeniem. A firma mdm co zyskala? Zyskala nizsze place dla nowo przyjetych osob,- decyzja zarzadu a jest to zarobek ktory tak naprawde , dla menadzerow firmy mdm powinien byc podstawa do zwolnienia rady nadzorczej. Myle sie? Chyba nie, skoro w konkurencynych firmach roznie zysk, na podstawie wczesniej zdobytych umiejetnosci i doswiadczenia, to tylko nalezy wspolczuc firmie ktora 15l istnieje na rynku a nowo powstale firmy , krocej funkconujace, przejmuja narybek mdm i zwiekszaja swoje zyski... Czy dla mmdm ma to znaczenie, nie, jak zarzad ma swoje wyplaty 5 cyfrowe, to pracownik ktory sie ku temu przysluzyl moze byc wymieniony, bezrobocie wszak jest ok 12% znajdzie sie naiwnika na rok za 1800zl, ktory da z siebie wszytko a jak bedzie musial przejsc na wyzsza siatke plac zostanie wymieniony na nowego. Lecz rynek nie spi i kupuje tam gdzie kupuje, ba nawet mozna miec w rodzinie prezesa a i tak warto odejsc lub pogodzic sie ze zwolnieniem. Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma, nie prawda czy jest osoba ktora ma sie gorzej niz wtedy gdy pracopwala w mdm? Niech sie odezwie.... ps przepraszam za pisownie

alibaba jest jeden stary pachol ktory tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi zajmuje nie potrzebne miejsce zbiera plotki, glupie odzywki hasla ktore wkurwiaja ludzi ale jak sie jemu cos powie to od razu idzie i donosi. Pracownicy MDM napewno na pewno domyslaja sie o jakim starszym panu pisze:)))

Zostaw opinię o MDM - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MDM