Opinie o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PSS „SPOŁEM”. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSS „SPOŁEM” o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSS „SPOŁEM” w Szczecin

Odniosę się do opinii NIKI...Oh 10 jak najbardziej polecam,kierowniczka naczelna jest bardzo mila i sympatyczna,zastępczynie tez są bardzo mile. Sama tam pracuje prawie dwa lata ,a są dziewczyny które pracują po kilkanaście lat.Ktoś kto chce pracować to będzie pracował no chyba ...ze NIKI ma jakiś problem z osobami przełożonymi i nie lubi wykonywać poleceń,wiec po co próbujesz komuś popsuć opinie.Bardziej bym powiedziała ze z Ciebie kiepski pracownik,no niestety w sklepie się nie leży tylko pracuje ...wiec OH 10 jak najbardziej polecam...A tobie NIKI POLECAM ZAJRZEĆ DO SŁOWNICZKA ORTOGRAFICZNEGO BO W JEDNYM ZDANIU MASA BŁĘDÓW.A jak w innych jest tak super to jestem ciekawa czemu tam nie pracujesz i tez dwa dni tam przetrwasz...bo pewnie taki pracownik z ciebie...

E.T.
@pracownik

Nie ośmieszaj się

niki

na oh 10 jest koszmar kierowniczka naczelna podla fauszywa nie polecam kto przychodzi do pracy to wytrzymuie 2 dni kierowniczki terz podle inne sklepy som super

Kasjerka

Niektórzy w tej firmie pracują długie lata, wiec trudno nazwać to zatrudnieniem tymczasowym. Ja całe życie pracowałam jako ekspedientka i niby gdzie miałabym znaleźć pracę. Skoro masz dobrą ofertę pracy to napisz chętnie z niej bym skorzystała. A wiadomo że sprzedawca sklepowy nie jest zawodem jakość super opłacanym. Mam znajomą która proponowała Mi prace w firmie sprzątającej ale zarobki bardzo niskie, czyli z deszczu pod runę. Mam też koleżanki które pracują zagranice i też Mi proponowały, tylko Moja sytuacja rodzinna całkowicie wyklucza taki wyjazd. Więc pozostaje praca w sklepie. Oczywiście że mogłabym poszukać pracy w innym sklepie ale myślisz że gdzie indziej będzie lepiej. Tak że Enderlo zastanów się co piszesz.

pitus

Szkoda ze ,nie na oh1 ale tesz jest fajnie pani kierownik super polecam karzdemu prace w spolem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PSS „SPOŁEM”? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
pitus

Wrescie mie przyieli bardzo sie ciesze polecam

@pitus

A nie mówiłam że trzeba złożyć podanie i wtedy zawsze jest szansa. Super że Ci się udało, życzę powodzenia.

pracownik społem

Ja również dołączam swa opinie o pracy w sklepie społem...mam doświadczenie, bo pracowałam w wielu sklepach prywatnych po 200 i więcej godzin,a wynagrodzenie było o wiele mniejsze.Pracuję na Oh 10,i jestem bardzo zadowolona.Panie kierowniczki,są bardzo fajne.Wykonują również ciężką prace ,nikomu nie jest lekko pracując w sklepie,szkoda tylko że czasem osoby kupujące w sklepie...nie potrafią docenić,i szanować i pracowników i panie kierowniczki...ogólnie dla mnie jest miła atmosfera w pracy....POLECAM

Beata

Proszę o informację - na samach społem jest odpowiedzialność finansowa czy nie? Nie chodzi mi o kasę - bo wiadomo, że jest za kasę.

Mariola

Ja miałam pracować w Społem w dziale personalnym. Dostałam skierowanie na badania wstępne, badania wstępne tez wykonałam, dostałam dokumenty do wypełnienia i w poniedziałek 01.06.2015r. miałam pracować. Jednocześnie zwolniłam się z pracy gdzie naprawdę pracowałam w super zespole tylko zarobki były marne. Po czym dostałam telefon ze Społem od Pani Kierownik Dz. Personalnego, że mnie nie przyjmie. I tak w jednej chwili zostałam na lodzie, z kredytami i mieszkaniem na utrzymaniu. Tak się nie traktuję ludzi. Potraktowanie jak śmiecia na ulicy. Zrobione po świńsku. I tak firma z tradyciami takie tam trele morelegdzie tradycje można sobie wsadzić. Nie dziwię się, że ludzie uciekają za granice, że mają dość takiej niesprawiedliwości, wyzysku za marne grosze. Rynek i prawa Pracodawcy w porównaiu do Pracownika są zbyt duże Pracodawca może robic co chce z Pracownikiem. Jesteśmy marionetkami w ich rękach. Nieładnie. I tak zostałam osobą bezrobotną w jednej chwili

Do Marioli
@Mariola

Bardzo przykra sytuacja powinni przeprosić panią i chociaż zaoferować pracę w sklepie, a nie zostawić na lodzie.

Witam ja przyłącze się do grupy ludzi o tych pozytywnych opiniach...pracuje w społem długo,(ale nie tylko w społem więc mam porównanie)tak jak ktoś wcześniej wspomniał zależy na jaki sklep trafisz.. ja naprawdę narzekać mogę tylko na klientów, którzy nie szanują osób które pracują w handlu. Praca ciężka i wiadomo że chcielibyśmy więcej zarabiać, ale są bony, paczki, pożyczki nie oprocentowane świetny sposób na oszczędności. Po latach naprawdę atmosfera rodzinna zawsze się można dogadać, zamienić .Jeżeli jesteś w porządku, pracowita to naprawdę dobrze ci się będzie pracować.Ja staram się być wobec wszystkich ok i nie odczułam by ktoś mnie źle potraktował nawet w biurze(tam też się dużo osób zmieniło)Z tymi śniadaniami jest różnie i przychodzenie wcześniej też różne wiadomo weekend lub okres świąteczny-brak czasu.Pracowałam wcześniej w zakładzie wydawał się śwetny...praca co do minuty, przerwy ale nie miałaś nic do powiedzenia tylko robić robić robić nie ty jesteś od myślenia tylko od roboty...warto spróbować

pitus

złorzyłem podanie i czekam ale wontpie niby maiom sie odezwac bardzo bym chciał

anka

czy ktos morze wie czy ulotoska jest dalej w kadrach w szczecinie od dzialu zatrudnien

aa
@anka

tak

pitus

Ale dwa razy tego samego pracownika nie przyimom do spolem a bordzo bym hcial wrucic ale tylko na oh1 tam bylo super gdy bym mial pewnosc rze mam szanse to odrazu bym gonil do kadr

@pitus

Najpierw musiałbyś się udać do Sklepu Jowisz i zapytać czy nie ma wolnych etatów. Jeżeli tam pracowałeś to na pewno kogoś tam znasz. Zależy też w jakich okolicznościach się z firmą pożegnałeś. Ale sądzę że gwarancji nie masz do końca żądnych że trafisz do oh1. Ale może trafisz do innego sklepu i również tam Cie się spodoba.

Do Pitus
@pitus

Sprzedawców do Sklepu HALA PIASTOWSKA potrzebują tak że jeśli jesteś zainteresowany składaj podanie.

Klient

Ruszyła strona internetowa po przebudowie, jest super. W tym roku jubileusz 70 lat.

KK

Zależy na jaki sklep "rzucą" ja pracowalam ponad rok w sklepie nr 75 jest to dawny wedel, i ekipa super!! Pani Kierownik wyjątkowa,takiej Kierowniczki nigdy nie mialam! w baaardzo pozytywnym sensie! dziewczyny super, nie bylo nigdy problemu z dogadaniem sie, kazda kazdej pomogla, nikt nie robił sobie na złość. Nie pracuje tam juz a i tak Pania Kierownik i dziewczyny do dnia dzisiejszego odwiedzać z ciasteczkami :)) jest tam najbardziej normalna ekipa na której zawsze mogłam polegac.

Pracownica

Spróbować można zawsze,złóż podanie. Ja też kilka lat temu przyszłam pracować do sklepu myślałam że na moment, a pracuje do dziś. Praca w handlu do lekkiej nie należy, ale idzie się przyzwyczaić. Co do zarobków to kokosów nie ma. W innych sklepach też super nie płacą. Tak że drogi studencie długo się nie zastanawiaj tylko przychodź do PSS Społem do pracy.

Sprzedawczyni Społem

Jest ogłoszenie na stronie internetowej że potrzebują sprzedawców. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział jak to faktycznie wygląda. Praca w handlu jest ciężka, a faktycznie kokosów nie ma. Sam się o tym przekonasz jak już zostaniesz sprzedawcą w sklepie. Z pewnością dostaniesz zielono pomarańczowy fartuszek służbowy, myślę że będzie Ci w Nim do twarzy. Jeżeli praca nie będzie Ci pasować to wtedy zrezygnuj. Powodzenia życzę.

weteran społem

ja pracuję w społem ponad 20 lat zarobki brutto ponad 2200 za nadgodziny mam płacone lub oddawany dzień wolny atmosfera w sklepie fajna jak w rodzinie opieka socjalna- wysługa co 5 lat, wczasy pod gruszą co rok, bony na święta nie żałuję że nie poszłam pracować do konkurencji. Jest ciężko ale miło pracownik delikatesów PSS Społem

Ekspedientka
@weteran społem

A Ja pracuję w tej firmie ponad 30 lat jako ekspedientka. Dopóki firma będzie istnieć to będę w niej pracować. Może faktycznie zarobki nie są duże ale można tu do emerytury albo renty dorobić.

nieznana

pracuje sie w tej firmie prawie za darmo bo grosze sie dostaje

czeska

ja pracuie w starym wedlu w szczecinie sklep otwarty do 20 wychodzimy o 22 to masakra kolerzanke z pszemeczenia asz pogotowie za bralo ze sklepu bo pracowala trzy tygodnie bez wolnego za 900 zl smieh na sali

E.T.
@czeska

Gdybyś więcej czasu poświęciła słownikowi ortograficznemu, może by Ci się opłaciło posiedzieć w pracy nieco dłużej.

pitus

ten sklep miesci się w szczecinie gdybym miał szanse powrotu to nigdy bym jei nie zmarnowal tylko bym iom docenil bo drugiej takiej pracy niemoge znalesc jak na oh1 w szczecinie

pitus

ja pracowałem w spolem i rzaluie rze odeszlem zaropki marne ale osoby bardzo mile szczególnie polecam prace na oh1 super zaloga wspaniala kierowniczka polecam

@pitus

Tak że jest czego żałować bo z tego co wiem to gdzie indziej też rewelacji nie ma. Bo Sama pracowałam w innych sklepach przeważnie na umowach śmieciowych. Prawda że zarobki niezbyt wysokie ale za to zatrudnienie na umowę o prace czy socjal i co ważne wynagrodzenie w terminie. Wszystkie składki są opłacane nie jak na umowach śmieciowych. Atmosfera u Nas w sklepie bardzo fajna i miła, pomagamy Sobie nawzajem. Tak że Pitus nic straconego jeżeli tęsknisz za pracą w Społem i chcesz ponownie przywdziać zielony firmowy fartuszek z pomarańczowym kołnierzykiem, to stronie internetowej w zakładce ogłoszenia jest informacja gdzie wysłać podanie o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o PSS „SPOŁEM” - Szczecin

• Jak się pracuje w PSS „SPOŁEM”?

Zobacz opinie na temat firmy PSS „SPOŁEM” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSS „SPOŁEM”?

PSS „SPOŁEM”