best Automax Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o best Automax Polska Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje Regionalnych Przedstawicieli Handlowych. Pracujesz w best Automax Polska? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na tym stanowisku. Na jakie benefity/możliwości rozwoju mogą oczekiwać aplikujący? Jak przebiega typowy dzień pracy? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które szukają opinii na temat best Automax Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy.

fp
użytkownik zarejestrowany

ja nawet bardzon chętnie mogę podjąć pracę w tej firmie jako przedstawiciel handlowy bo wiem szukacie w tym roku, chociaż nie wiem czy rekrutacje z czerwca są nadal jeszcze aktualne, tylko jak z systemem prowizyjnym?

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie best Automax Polska Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o best Automax Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie best Automax Polska Sp. z o.o.