Opinie o best Automax Polska Sp. z o.o. w Toruń

best Automax Polska Sp. z o.o.
0 0 4 5 1
Iwona Nowy wpis

Na stronie internetowej firmy nie ma zakładki, która służy rekrutacji do pracy w best Automax Polska. W takich sytuacjach najwcześniej firmy poszukują swoich pracowników przez publikowanie ofert pracy na innych portalach do tego przeznaczonych. Czy obecnie istnieje szansa na dodatkowe miejsca pracy w firmie?

Iwona Nowy wpis

Obecnie firma poszukuje Regionalnych Przedstawicieli Handlowych. Pracujesz w best Automax Polska? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca na tym stanowisku. Na jakie benefity/możliwości rozwoju mogą oczekiwać aplikujący? Jak przebiega typowy dzień pracy? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które szukają opinii na temat best Automax Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy.

fp Nowy wpis

ja nawet bardzon chętnie mogę podjąć pracę w tej firmie jako przedstawiciel handlowy bo wiem szukacie w tym roku, chociaż nie wiem czy rekrutacje z czerwca są nadal jeszcze aktualne, tylko jak z systemem prowizyjnym?

TakNie

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie best Automax Polska Sp. z o.o. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o best Automax Polska Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

best Automax Polska Sp. z o.o.