Candidus

Opinie o Candidus

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Candidus? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

wojtas

istnieją, aczkolwiek na chwilę obecną nie mają nowych ofert pracy

bodygart

Radzę trzymać się od tej firmy jak najdalej, [usunięte przez moderatora] nawet nie odbiera telefonów nie mówiąc już o wypłacie zaległych pensji.

Szukasz pracy?

bodygart

Radzę trzymać się od tej firmy jak najdalej, (usunięte przez administratora) nawet nie odbiera telefonów nie mówiąc już o wypłacie zaległych pensji.

Zostaw opinię o Candidus - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candidus