LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK SP.J.

Toruń

LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK SP.J.

Opinie o LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK SP.J.

Emilia

@MM, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK? Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź o jakieś konkrety? W tym momencie jest bardzo ogólna. @Piotrek, oskarżenie o mobbing jest bardzo poważne. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

MM

Nie trać czasu na tego Pracodawcę!

Piotrek

Pracodawca nie szanuje ludzi. Mobbing, wykorzystywanie. Praca dla ludzi, którzy podpierdzielaja innych. Ludzie na stanowiskach kierowniczych z zerowa kultura osobista.

Emilia

Dawno już nie pisaliście na temat pracy w LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK w Toruniu. Może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników chciałby powiedzieć coś na temat tego pracodawcy? Interesują mnie warunki, jakie proponuje oraz rodzaj umowy. Czy można bez problemu liczyć na umowę o pracę?

.x.

na poczatek kariery jest to dobra praca,ale dla osob ktore juz cos potrafia - nie. totale uwstecznienie. brak mozliwosci realizacji swoich pomyslow i inwencji wedle zasady: skoro stare jest dobre to po co zmieniac. na pewno nauczysz sie tam dyscypliny, tresury, bo takie formy tam dzialaja

.x.

nie polecam...

Zostaw opinię o LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK SP.J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOS-LEK FURMANEK SP.J.