Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.

anonim

To firma, w której chciałby pracować każdy. Miałam ten zaszczyt, ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałam zrezygnować z pracy:( Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni. Zero niezdrowych relacji, maksimum pracy, uśmiechu na codzień, ale i wspólnego główkowania. Pensje - cóż. Podstawa, którą miałam była naprawdę do przyjęcia dla mnie, ale plusem był całkiem dobry system prowizyjny. Najbardziej podobało mi się w Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.: ludzie, atmosfera, sama praca jako konsultant ds. pracy i rekrutacji, warunki pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.: Niczego takiego nie ma:)

Zostaw opinię o Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.