Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.

Opinie o Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.

To firma, w której chciałby pracować każdy. Miałam ten zaszczyt, ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałam zrezygnować z pracy:( Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni. Zero niezdrowych relacji, maksimum pracy, uśmiechu na codzień, ale i wspólnego główkowania. Pensje - cóż. Podstawa, którą miałam była naprawdę do przyjęcia dla mnie, ale plusem był całkiem dobry system prowizyjny. Najbardziej podobało mi się w Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.: ludzie, atmosfera, sama praca jako konsultant ds. pracy i rekrutacji, warunki pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.: Niczego takiego nie ma:)

Zostaw opinię o Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koops Trade and Mediation Company Sp. z o.o.