Opinie o Prestige Group w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prestige Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Prestige Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Group w Gdynia

janosik

ja równiez bylem pracownikiem w tej pogrzanej firmie! dobrze ze ucieklem bo śmierdziało tam kryminałem ! jestem ciekaw kto posadzil na stanowisko menagera ZWIERZE!! przeciez TEGO CZEGOS nie mozna nazwac menagerka biura!! GADAJĄCA ŚWINIA!! szefowa jest żałosna! żal (usunięte przez administratora) ściska jak ona prowadzi to biuro!! kaza tym konsultanta oklamywac starych ludzi i wyłudzac od nich pieniadze! tylko czekac jak pokaza ich u UWADZE (tvn) !! jak chodzily pogloski po biurze to dla PANI MENAGER liczy sie tylko NK !!!! no i oczywiscie nasza ukochana SYMPATIA PL!!!!!!!!!!! ludzie ! Kto chcialby umowic sie z wieprzem??!! no i gdzie taka małolata na tak powaznym stanowisku?? do chlewu z nia!!! oczywiscie zdaje sobie sprawe ze TO COS czyta opinie!! cieszy mnie to niezmiernie!!!!!!! witaj kluska!!!!

Ciekawe dlaczego wszyscy tak palaja nienawiscia do Pani (usunięte przez administratora). Sama glowna zainteresowana powinna mocno sie nad tym zastanowic. Moze jakies bledy popelnia? Nie to nie jest mozliwe. Przeciez ona jest idealna :) Szkoda tylko, ze ona jedna tak uwaza.

jery

prestige group to jedna wielka sciema. Oszukuja ludzi jak tylko mozna aby wkrecic in montaz na 400 zl. pani ania to wielka porazka gowniara z bydgoszczy. jej szefunio Marcinek z poznania to dopiero oszust i klamca. LUDZIE UWAZAJCIE.WIEM DUZO NA ICH TEMAT I JAK KTOS CHCE POMOCY TO MOZEMY WSPOLNIE ZAKONCZYC TEN PROCEDER (usunięte przez administratora)

bas

Panie Piotrze jestem bardzo ciekawy czy udalo się panu odzyskac kaskę.Ja złożyłem oficjalnie skargę (usunięte przez administratora). może spróbujmy w ten sposób zwrócic uwagę na tych oszustów,apeluje więc do wszystkich którzy czują się oszukani lub zostali okłamani przez firmę prestige group.SKŁADAJCIE SKARGI POD NR. 223104545 wew. 4 może uda się ukrócic ten (usunięte przez administratora) proceder.[Jest to numer do cyfry do Warszawy]

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prestige Group? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Witam wszystkich Ja rowniez mialam okazje wspolpracowac z firma Prestige Group. Forma pracy jest taka, a nie inna. Nikt nikogo nie zmusza by pracowal jako akwizytor, dlatego tez zrezygnowalam. Nadmienie jedynie, ze Pani (usunięte przez administratora)pseudo szefowa jest zalosna, zaniedbana i brakuje jej kultury, bo wyslawia sie bez szacunku dla nowych osob, co drugie slowo to przeklenstwo. Mnie glownie przerazilo oklamywanie, momentami wrecz zastraszenia potencjalnych klientow. Alarmuje do wszystkich zainteresowanych. Nie dajcie sie wciagnac, jezeli bedziecie zainteresowani oferta, najpierw zadzwoncie na infolinie Cyfry i sprawdzcie wiarygodnosc oferty. Nie dajcie tez wmowic sobie, ze nie mozna zrezygnowac. Mozna! W ciagu 10 dni mozna odstapic od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztow. Pozdrawiam

xxx

To szczera prawda ta firma(usunięte przez administratora) sam dałem się naciągnąc na ten szajs.pani szefowa(usunięte przez administratora)okłamała mnie oszukała żeby tylko podpisac umowę no a teraz od wszystkiego się wykręca.Ja wtopiłem NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAC.NIE WPUSZCZAJCIE ICH DO DOMU.

james

Witam Jutro rano na 9.00 miałem się udać na rozmowę o pracę do Gdyni dla Cyfry +. Telefon z którego do mnie dzwoniono z ofertą to podany na tym forum wyżej(usunięte przez administratora)Z rana oddzwonię i zrezygnuję. Widzę, że to jedna wielka ściema.

Anonimie niezle sie natrudziles ;) podziwiam ale warto wiec i ja dodam cos od siebie. Choc bylo to dawno bo pamietam ze nie moglam mowic od mrozu i nie czulam palcow od stop opowiem moja historie Dostalam telefon i zjawilam sie oumowionej godzinie. Oprocz mnie kilka oasob ktore mialy wypelnic jakies dziwne ankiety. Czekalam doslownie godzine. Gdy zostalam poproszona z jeszcze jedna dziewczyna dowiedzialam sie ze potrzebuja osoby do sekretariatu i obslugi klienta gdzie rzekomo miala to byla praca za biurkiem w innym miejscu niby oddziale. Oczywiscie pierwsze wrazenie na widok pani Ani " 30 lat na bank" ale nie wyglad jest wazny pomyslalam. zdecydowalam sie na obsluge klienta bo lubi� kontakt z ludźmi. Mialam stawic sie nastepnego dnia i jak mi powiedziano "posiedzi Pani w biurze,napije si� kawki i odb�dzie krótkie szkolenie i tyle,o 17 b�dzie pani sz�a od domu". Co si� okaza�o ? kazali mi si� ubra�, jechali�my poci�giem do Tr�bek ma�ych czy gdzie� w te okolice i kazali chodzi� po domach... i wciska� te bzdury o których pisa� anonim. Sta�e gadki, pseudo chwyty s�owne na które ludzie mieli si� nabiera�. Nie podpisali�my ani jednej umowy ale podobno to by� jeden jedyny taki dzie�.. W biurze byli�my ko�o 17 a to i tak szybciej bo pami�tam ze co� mia�am do za�atwienia,napisa�am jaki� �mieszny test i super,jestem mega zajefajnym pracownikiem... witamy w zespole. Nast�pnego dnia znowu chodzenie po domach, przy minus prawie 10 stopniach gdy po ca�ym dniu nie mog�am mówi� i nie czu�am nic i nie podpisa�am ani jednej umowy powiedzia�am ze wal� to. Pamietam jak w trakcie szkolenia dziewczyna mi powiedziala mniej wiecej cos takiego " wiesz... tutaj nikt z nas nie ma zadnych zobowiazan typu rodzina,dom, pracujemy tak by jak najwiecej czasu poswiecic na zarobienie kasy"... ja mieszkam z narzeczonym, moze dla kogos to nie jest zobowiazanie ale z tego co widzialam to tam nikt nie mial partnera.... druga sprawa: pseudo szefowa ktora klnie tak ze az zal sie zbiera w czlowieku jak na nia patrzy, osoba ktora kompletnie nie nadaje sie na stanowisko kierownicze. Tak,ona ma 21/22 lata, chyba woda sodowa jej odbila Jedyny plus to fajni ludzie ale pewnie malo kto z tamtej ekipy wytrzymal

wow :)

wszystko,co piszecie to prawda. Ja również spędziałam "cudowny" dzień z p(usunięte przez administratora). Wspominam go okropnie. Nie dajcie się wciągnąć w bagno.

Ktoś Naiwny

Witam...Popieram Wasze wszystkie wypowiedzi bez żadnego sprzeciwu. Ja dałam się w to wciągnąć z powodu "wysokich zarobków(1600+prowizja), możliwości podnoszenia kwalifikacji i rzekomej umowy o prace"...Ale to były puste słowa Pani "pożal się Boże" Ani,która udaje nie wiadomo kogo i naprawde ludzi traktuje jak "g...",zero szacunku. Poza tym jako "Pracodawczyni zobowiązana jest raczej do mówienia prawdy przyszłym pracownikom,a nie ściemniania, ponieważcała wypłata to nie 1600zł+ prowizja tylko albo pensja stała 1600 albo prowizja,po 2: rzekoma umowa o prace przeistacza się nagle w "umowe zlecenie" więc już to raczej dobrze nie świadczy o "wielkiej" pracodawczyni,która w zeszycie zapisuje sobie,żeby się umyć wieczorem... "Totalna Masakra" ;-) Poza tym straciłam więcej kasy na to niż zyskałam. Takie oszukiwanie ludzi aspektem "grupowego podłączenia i dużych zniżek" to gwóźdź dla Nas,że im to wciskamy(wciskaliśmy).Tylko nie wypowiadajcie tych słów przy P. Krzysiu,bo się obrazi,ponieważ "my im nic nie wciskamy,oni sami to biorą" i nie zapominajcie też omijać słowa AKWIZYCJA ponieważ to nie jest "to" tylko ta forma pracy nosi nazwę przedstawiciel handlowy. Jeśli chodzi o ich wiek, to ona jeszcze nie skończyła 22 lat,a on 23(nie pamiętam dokładnie jego). A więc dołączam się do tego co powyżej widnieje,a więc "NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ" Pozdrawiam.

ludzie wystrzegajcie siÄ� tych naciagaczy pani(usunięte przez administratora)dobrali sie oszuÅ�ci kryminaÅ� im sie należy ludzie walczcie o swoje moze w koncu to im siÄ� skoÅ�czy i przestrzegajcie znajomych ....nie każdy może sobie to przeczytac w internecie że prestige group z gdyni to istne hieny naciagajace naiwnych ludzi na te 400zÅ�

ludzie wystrzegajcie siÄ� tych naciagaczy pani (usunięte przez administratora) dobrali sie oszuÅ�ci kryminaÅ� im sie należy ludzie walczcie o swoje moze w koncu to im siÄ� skoÅ�czy i przestrzegajcie znajomych ....nie każdy może sobie to przeczytac w internecie że prestige group z gdyni to istne hieny naciagajace naiwnych ludzi na te 400zÅ�

piotr

może ma ktoś aktualny telefon do tej firmy bo mam do nich romans.................wisza mi 400pln i odzyskam tę kasę.......

KŁAMCY POTRAFIĄ POSUNAC SIĘ DO NAPRAWDĘ OCHYDNYCH SPOSOBÓW BY TYLKO WDUSIĆ UMOWĘ A CO Z TYM SIE WIĄŻE NAJBARDZIEJ ZALEŻY IM NA MONTAŻU ZA 4 STÓWKI ...SZCZUJCIE PSAMI TYCH PADALCÓW....

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Group - Gdynia

Prestige Group
1.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Ceramiczna 1
    20-150 Gdynia