JEWELERY SCHUBERT

Poznań

JEWELERY SCHUBERT

Opinie o JEWELERY SCHUBERT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Miki

Salon Schubert w King Cross Poznań to jakaś porażka. Obslugiwała mnie blondynka w okularach. Po pierwsze nie odpowiedziała na moje dzień dobry.Nie potrafiła odpowiedzieć na moje proste pytania.Totalnie brak wiedzy.Mialam wrażenie po jej minie że pracuje za karę.Nie podobało mi się jak odnosi się do swojej koleżanki. Taka osoba w takim miejscu ??? Nie na miejscu!!!

Chcesz wypowiedzieć się o firmie JEWELERY SCHUBERT? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o JEWELERY SCHUBERT - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JEWELERY SCHUBERT