Kisan

Piaseczno

Opinie o Kisan

AW

Kisan zamknął filię w Piasecznie, obecnie pracuje tam tylko kilka osób, chyba do przyszłego roku, a budynek kupiła inna firma i szuka najemcy biur.

heniu

I co ktoś coś wie ?

Jak wygląda teraz sprawa z Kisan'em - podobno ktoś go kupił - będą przyjmować o pracy ?

Firma Jest bardzo przyjemna, szczególnie dla młodych ludzi. Zarobki na niższych szczeblach są przyzwoite, natomiast jeśli ktoś celuje w prezesa czy dyrektora to tu sprawa ma się inaczej. W porównaniu z konkurencją zarabiają oni mniej, natomiast wynagrodzenie za niższe stanowiska stawia nas ponad konkurencja. Nie ma problemu z komunikacja miedzy pracownikami, wszystko odbywa się na zasadzie kolega-kolega. Bardzo dobre miejsce na rozwój. Jedynym minusem jaki dostrzegam jest szybkość podejmowania decyzji ale to nie bije w prace przeciętnego pracownika.

Zostaw opinię o Kisan - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kisan