stalmontaż

Opinie o stalmontaż

[usunięte przez moderatora] Wspolpracowalem(w tej chwili pracuje za granica) z ta firma i z panem [usunięte przez moderatora] przez wiele lat nigdy nie bylo sytuacji zebym pieniedzy nie dostal na czas i przynajmniej bylem zarejesrowany a nie na czarno, co do wspomnianej stawki 12zl to patrzac na inne firmy budowlane nie jest to stawka mala (z tego co pamietam stawka w tej firmie zalezala od jakosci roboty i zaaangazowania)[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o stalmontaż - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stalmontaż