Chata Pirata Sala Zabaw

Józefosław

Opinie o Chata Pirata Sala Zabaw

Ala

ceny też są pirackie a obsługa pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem w okolicy jest dużo fajniejszych i większych sal. Mogli by zadbać o lepszą wentylację bo po kilku miesiącach działalności czuć stęchlizną.

Irek

Faktycznie ten gość jest jakiś dziwny no i bardzo nerwowy.

klient

Nie polecam, człowiek który to prowadzi nie ma o tym zielonego pojęcia, wydziera się na dzieciaki i sprzedaje przeterminowane słodycze. Lepiej poszukać czegoś innego. W okolicy jest więcej tego typu sal. Byłem już w kilku innych i o niebo jest lepiej i dzieciaki mogą się też wyszaleć bez wiecznego upominania.

Zostaw opinię o Chata Pirata Sala Zabaw - Józefosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Pirata Sala Zabaw