ZUREC

Będzin

Opinie o ZUREC

casc

hm.. umówmy się tak. Firmy działają ostatnio jak chcą i często się umowy nie pilnują. Wydaje mi się, że Konstal tak nie działa, ale wielu pracodawców ryzykuje płaceniem mniejszych stawek, bo sądzą, że pracownik i tak "im nie podskoczy" w konsekwencji.

po prostu swój

no to ładnie nas pani kadrowa zopiniowała dziękujemy za całokształt

Sucha

Co użyłam, to użyłam. Zbyszkiem, Sławkiem rządziłam. Buty, futra, kiecki kupiłam, a teraz na pohybel wam idioci, którzy na mnie prawie 20 lat za.....alacie. szukajcie sobie zajęcia. He He He.

po prostu swoj

nigdy bym nie podejżewał że firma nas tak wydudka na koniec roku wiedzieli dobrze ze nie mają pieniedzy a ciagli nami do konca dostalismy po pare zlotych na konta i zatkali nam tym twarz zwalniaja za byle co doslownie bezpodstawnie ŻENADA TOTALNA

kiler

Pracowałem tam ponad 2 lata na prace nie można narzekać były dni luźne a były ciężkie premia hmm.. Była ze 3 razy po kilka złotych, wypłata trochę mała za ta robotę bo najniższa krajowa to trochę malo za robotę w takim życie jak ta ciepłownia lecz w delegacji nawet lepiej . Duży problem tej firmy to jeden pseudo kierownik i oczywiście pani " sucha " .

Nic

A jak tam Amorki w firemce? Coś nic ostatnio nie słychać, jakieś ploteczki? Kto z kim?

wiosna ludów

Nie zaprzątaj sobie głowy taką firemką, jeśli masz coś oleju w głowie. Do czasu jak zarządzał tym czymś "prezes", który dostał ją w niejasnych układach we władanie było tak sobie. Teraz jego następca toruje sobie drogę do sukcesji po nim i robi zamieszanie. Ale ten ciołek nie ma pojęcia o niczym i wszystkie zawierane kontrakty to porażka. Szykuje się wojna w sierpniu. Podobno taczka dla niego jest już gotowa.

rozgor

Ale ty głupi jesteś firma istnieje 17 lat, a ty w niej 25 pracujesz chyba że nadgodziny wliczyłeś bo tylko tak można tu zarobić, a teraz jeszcze prezesunio zabrał odprawy i jubilaty. Super po prostu super!!!

25 lat w firmie

Ipo co piszecie te glupoty, czy tu ktos kogos trzyma na sile? przeciez sa inne firmy mlekiem i miodem plynace, nie rozumiem? widocznie ci co tylko narzekac potrafia to sposcizna po komunie, robic nic a zarabiac wiele, mam nadzieje ze jak skonczy sie to pokolenie to firma stanie na nogi. Potrzeba zmiany mentalnosci i zrozumienia w koncu ze tam przychodzi sie do pracy, a nie udawac ze sie pracuje, wiecej wykonanych zlecen to wiekszy dochod firm i szanse na lepsze wynagrodzenie, tylko ze wy, myslacy innymi czasami nigdy tego nie zrozumiecie.

Tadashi

Gościu masz jakieś kompleksy (usunięte przez administratora) . Skąd się takie kanalie jak ty biorą na tym świecie? Prostak, zazdrosny cham ze wsi (usunięte przez administratora)

nick

...no to może się przedstaw....bo sam jesteś " anonim"...

Nick

Radzę omijać tą "firmę" łukiem szerokim!

Najemnik

Jaki niedojda??? Doi nas jak chce, jednym słowem ma 70 niewolników i niewolnic. Gość trzyma w łapie udziały firmy, takie głupie gadanie to zazdrość i bezradność. Umiał się w Życiu ustawić chłopina, takie są fakty to cwaniak nie niedojda. Kadrówka kasą nie dzieli tylko wypełnia papierki, nie ma możliwości suczyć, faktyczne to jest tylko to - że jest to zazdrość, bo zadbana. Lepsza byłaby stara nieuczesana w tłustych włosach w fartuchu i śmierdząca? Robole do myślenia, kadróweczka na występy, prezes do łopaty (usunięte przez administratora)

sławek

(usunięte przez administratora) premię zobaczysz jak jesteś elektrykiem, a zarobki są ok jak zrobisz trzy miesiące w miesiącu

Krzych

(usunięte przez administratora) Może napiszesz coś dobrego lub ciekawego o firmie? Opinia i tak jest już fatalna. Tylko na tyle cię stać?

rubinek

widzę że pełno tu anonimów czyli całkowity brak odwagi gratulacje myslę że to pisze ktos z firmy co na codzień(usunięte przez administratora) fałszywie się uśmiecha do wszystkich

rubinek

(usunięte przez administratora) jak ktos ma (usunięte przez administratora) to lepiej niech nie składa papierów cioty piszecie że ciężka praca co wy w życiu przeżyliscie

Przecież tu pracują też kobiety ;-)

Tomek

W terminie płacą, to już coś. Macie tam jakieś premie? Ostatnio ukazało się ogłoszenie odnośnie pracy. Zastanawiam się czy nie wysłać papierów. Możesz napisać coś więcej?

Wiesław

O ile mi wiadomo, to wcale tam źle nie zarabiacie. Czemu kłamiesz. Jaki masz w tym cel???

Tadzio

..a nazywa się to NEPOTYZM..

Tadeusz

tą tzw. górnolotnie i z wielką przesadą "kadrowa" "wkręciła" do "pracy???" jej mamusia.Również "kadrowa"( zaraz po stanowisku gońca) w EC Będzin...

Tadek

Firma nastawiona raczej na wykorzystanie ludzi do ciężkiej pracy za mierna zapłatę. Trzeba przyznać, że wszystko legalnie i w terminie. Nieudolny prezes i złośliwa, cierpiąca na manię wyższości kadrowa, która stara się rządzić firmą (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ZUREC - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUREC