PIĘKNA FONTANNA OGRODOWA A45 DOSTAWA GRATIS (numer 920602858)

Nowa Sól

Opinie o PIĘKNA FONTANNA OGRODOWA A45 DOSTAWA GRATIS (numer 920602858)

Uwaga na fontanny z Nowej Soli! Produkty te sprzedawane są głównie na Allegro w cenie zawierającej w komplecie pompę, która kosztuje około 200zł.Zostaniecie OSZUKANI ponieważ dostarczona zostanie do Was fontanna bez pompy. Człowiek odpowiedzialny za naciąganie klientów to (usunięte przez moderatora).Zwodzi ludzi kłamstwami, że dośle wkrótce pompę lecz tak naprawdę nigdy jej nie zobaczycie. Niewywiązanie się z oferty jest zwykłym złodziejstwem. To tak jakbyście kupili nowy samochód bez silnika. Płacicie za całość ale silnik musicie sobie dokupić gdzie indziej. LOJALNIE OSTRZEGAM!!!

Zostaw opinię o PIĘKNA FONTANNA OGRODOWA A45 DOSTAWA GRATIS (numer 920602858) - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIĘKNA FONTANNA OGRODOWA A45 DOSTAWA GRATIS (numer 920602858)