FIRMA KOLTER MIROSŁAW KLEKOT

Toruń

Opinie o FIRMA KOLTER MIROSŁAW KLEKOT

Boski Miro

Ciągłe straszenie pracowników, kłamstwa, oszczerstwa, chamstwo, nepotyzm, dwulicowość. Premia obcinana za nawet brak przewinienia (proforma). Brak szacunku do pracownika, do jego czasu, czy też wysiłku włożonego, by "konający twór", jakim jest marka Hobby4Men dalej jakoś funkcjonowała. Pojęcie kodeksu i prawa pracy jest obce tej firmie, przy czym uważają, że są Alfą i Omegą w tej kwestii. Oczywiście, swoich pracowników, traktują jak osoby z niskim ilorazem inteligencji, nie obyte, nie wykształcone i bez jakiejkolwiek wiedzy na temat, wcześniej wspomnianego prawa pracy (na czym, bardzo szybko się przejechali). Administracja kuleje, sami decydują w kwestiach, w których nie mają prawa wypowiedzi czy decyzji. kolter wie lepiej kiedy możesz iść na urlop, kiedy należy Ci się zwolnienie lekarskie, bądź komu należy się ubezpieczenie, a kogo go pozbawić. Wieczne pustki na sklepowych półkach, są spowodowanie brakiem umiejętności zarządzania firmą i jej funduszami. Otworzenie nowych salonów, wybudowanie nowej siedziby głównej, czy spełnienie marzenia pewnej rozpieszczonej dziewczynki, by mogła zostać Księżniczką w tej firmie, były ważniejsze niż odpowiednie zatowarowanie magazynu, salonów, nie wspominając już o zainwestowaniu w odpowiednią kampanię marketingową. Hasło "Vat ucinamy, bo was kochamy", wydrukowane na kartce A4 (na polecenie służbowe), nie jest dobrym sposobem na reklamę. Dla przedszkolaka owszem, lecz nie dla firmy która jest w branży od 1991 roku. Reklama dźwignią handlu - owe powiedzenie jest tylko pustym frazesem dla firmy kolter. Pracownicy byli (i są) obwiniani, za niski utarg, który tak na prawdę spowodowany jest brakiem towaru. Nie ma i nie będzie sprzedaży, jak nie ma co sprzedawać... Oszczerstwa, groźby, docinki, wieczna inwigilacja, czy nawet obrażanie pracowników, przy pomocy rynsztokowego słownictwa (w wykonaniu kadry zarządzającej), były codziennością. Każda sugestia, rada, opinia były brane, jako osobisty atak na mAnagera (o ile pomysł ten nie został przywłaszczony). Zdanie pracownika było nic nie warte, a osoby rządzące, często obwiniały pracowników o wszystko, nawet jak nie było to zgodne z prawdą. Maile i telefony z tyradami, wytykanymi błędami i ogólnie informacją, że wszystko co dało się zrobić źle, zrobiliśmy, były co chwilę, a ich treść znacząco rózniła się od tego co nam mówiono np. na wizytacji, na których chwalono nas za wszystko. Odradzam firmę kolter, Hobyy4Men, Broń.pl, gdyż chęć pracy tam zakrawa o masochizm.

Ktoś z pracujących może podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie FIRMA KOLTER MIROSŁAW KLEKOT ? Czekamy na nowe wieści.

Zostaw opinię o FIRMA KOLTER MIROSŁAW KLEKOT - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA KOLTER MIROSŁAW KLEKOT