Matrix Media Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Matrix Media Sp. z o.o.

Lidia

Czy pracownicy Matrix Media pracują w godzinach otwarcia punktów - 8:00-18:00? Czy to są godziny pracy jednej zmiany i trwa ona 10h, czy ta sytuacja jest inaczej rozwiązana? Dla wielu osób to bardzo ważna informacja, która uzależnia dalszą możliwość aplikacji.

Lidia

Matrix Media Sp. z o.o. prowadzi aktualnie kilka rekrutacji. Czy ktoś aplikował na dane oferty pracy i może opowiedzieć forumowiczom o swoich wrażeniach? Każde zdanie w dyskusji na temat pracodawcy jest wielką pomocą, dla osób poszukujących swojej ścieżki zawodowej.

Wiesz coś na temat firmy Matrix Media S.C. Monika Wira Piotr Wira czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Matrix Media Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matrix Media Sp. z o.o.