TOBACCOPRESS ROBERT DOROSZ

Opinie o TOBACCOPRESS ROBERT DOROSZ

Berry

Unikajcie tej firmy, jedyne co ma do zaproponowania, to umowę zlecenie.Taki pracownik traci, bo nie ma L-4 w przypadku zachorowania, a urlop też jego nie dotyczy. Oczywiście obiecują,że po okresie próbnym niby ma być umowa o pracę, ale nigdy jej nie zobaczycie. Praca jest niby łatwa. Ale uwierzcie mi, że pod koniec dnia nie wiecie jak macie na imię.Punkty są w boksach w Netto. Warunki kiepskie, nie ma miejsca na swoje rzeczy.Nie ma gdzie umyć rąk. No i zabójcza kwota, czyli 6 zl na łapkę za 1 h. Niezmienna od lat.

Zostaw opinię o TOBACCOPRESS ROBERT DOROSZ - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOBACCOPRESS ROBERT DOROSZ