Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Luk

I znowu wypłata że na nic nie starcza. Wy wyżej siedzący dajcie zarobić choć na chleb i dojazdy . Na Polnej to porażka. Niech Pan z okienka weźmie raz taką pensję i zobaczymy czy prywatnym a nie służbowym autem będzie jeździł Niemcy Parczew

Zośka
@Robotnik

Już z premią i wszystkim, czy to sama podstawa? Ciężko się robi na magazynie, czy stawka adekwatna? Ile zmian macie? No i czy przypadkiem nie ma wakatów? :) Syn zamierza zaaplikować, trzyma go jeszcze w obecnej firmie okres wypowiedzenia, i tak myślę, czy tu by było dobrze robić, czy szukać czegoś innego?

WK

Nie wiem jak teraz, ale w 2020 roku jeden donosił na drugiego, byli tacy co robili ponad normę. Był mistrz, który donosił do wszystkich i na wszystkich. Płaca - lepiej sobie darować i psuć zdrowie za psie pieniądze. System 4 zmiany, soboty, niedziele, nocki. Po nockach gdy już się śpi, potrafią dzwonić czy przyjdzie się na 16, albo czeo czegoś nie zrobiłeś. Jednym słowem nie warto tracić zdrowia. Ci którzy mieli trochę ambicji i zapału do pracy, zrezygnowali z pracy a tej firmie.

witam ile można zarobić w fabryce elpar

Serbski Huta Szkła Parczew
@Miejscowy

Właściciel Huty T.Wrześniak nie ogłosił upadłości,została zamknięta na czas przestoju i trzymiesięcznego remontu.Załoga huty jeździ do Dubeczna,Ładnej i jakichś Iwonicz,część ludzi się pozwalniała albo siedzą na przymusowym wolnym albo zwolnieniach lub zaległych urlopach. Zobaczymy za 3 miesiące... no chyba ,że my pracownicy HSG Parczew o czymś nie wiemy.. i może faktycznie została sprzedana a ludzie pójdą z torbami .

Na czym polega ta premia absencyjna, co podają na automatyka? tzn podawali bo patrzę, że 5 dni temu wygasła ta oferta, którą jestem zainteresowany. Także nie wiem, czy to aktualne, dajcie znać. No i jak tak mało czasu minęło to w sumie zdążyli kogoś już przyjąć, czy może można jeszcze aplikować?

@Pracodawca

Dzień dobry, ogłoszenie na stanowisko automatyka jest aktualne oraz zamieszczone na portalu olx.pl. Dodatkowo można również aplikować przez naszą stronę internetową. W zakładce "kariera" są opublikowane wszystkie aktualne ogłoszenia. z poważaniem dział personalny

Serbski Nowy wpis
@@Pracodawca

Dzień dobry,czy można prosić tu o podanie stawki godzinowej netto na rękę?

Michał Nowy wpis
@Serbski

Wiecie może, czy w Fabryka kabli Elpar szukają chętnych na staż?

Nie polecam przyjmujesz Się na operatora a dają cię na inne stanowisko nie polecam strata czasu

AaaaBbb Nowy wpis

(usunięte przez administratora) z huty też przejęli?

witam ile można zarobić w fabryce elpar

@Marek

Jako kto? Są własnie jakieś ogłoszenia teraz o pracę? Coś tam widziałem na stronie na mechanika produkcji, ale nie wiem, czy o to ci chodzi. W ogóle były jakieś podwyżki po tym skoku minimalnej do góry?

@Marek

Co roku są podwyżki w Elparze dla ponad połowy pracowników ( bo najniższa wzrasta) zarząd chwali się miliardem przychodu a ludzie na produkcji za 3500 (usunięte przez administratora). Szok nie dowierzanie jak dlugo to potrwa???!

robol

co się Dziwisz ,jak w grudniu dostałeś 500 na święta to w styczniu, zawsze pensja niższa o 500 + VAT

Nieznajoma

Nie martw się nie tylko na produkcji takie pieniądze, w biurze też. I szkoda że większość z produkcji myśli ile to się w biurze nie zarabia...

Miejscowy
@Nieznajoma

Czy to prawda że spółka ELPAR kupiła upadającą hutę szkła w Parczewie?

@Miejscowy

Tak to prawda mamy uruchamiać produkcję przewodów szklanych

kurczę, to rzeczywiście na produkcji niska stawka, a poza tą minimalną to może są jeszcze jakieś premie uznaniowe lub za wyniki lub jakoś nadgodzinami da się tę stawkę podnieść?

Serbski Huta Szkła Parczew Nowy wpis
@Miejscowy

Co do tych pogłosek o zakupie w tym roku huty szkła przez firmę, to dlatego rekrutują teraz Kierownika projektu inwestycyjnego? Czyli co, zespół buduje się na nowo, może wiecie ile ludzi przyjmą na start. Chyba zaaplikuje na stanowisko, dobrze by było wiedzieć na co się piszę :)

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. handlu zagranicznego. Firma oczekuje pełnej dyspozycyjności do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych. Jak często odbywają się te delegacje i jak długo one trwają? Czy takie wyjazdy są płacone jakoś ekstra? Napiszcie.

Gggg

Naprawdę nic , nic kompletnie nic nie podniesiecie stawki godzinowej ?!! Nawet zasadniczej stawki najniższej krajowej nie będziemy mieli ?!!????

Planuję wziąć udział w tym naborze na automatyka, bo chciałem zmienić firmę i im szybciej tym lepiej. Wiadomo, od kiedy start pracy i ile trwa całe wdrożenie? Wspominają tylko po krótce w ogłoszeniu, że jest, ale bez szczegółów.

Specjalista ds. gospodarki odpadowej nadal tylko opcjonalnie musi mieć wykształcenie kierunkowe? Tak jak pisali w kwietniu w ogłoszeniu. Zastanawia mnie, czy ogólnie średnie wykształcenie wystarczy w tej pracy? Czy nie wchodzi w grę, jakieś studia trzeba mieć? Tego jestem ciekawy, bo ja niestety tylko po liceum, ale mam trochę doświadczenia.

Ile jest zmian w Fabryka kabli Elpar?

Operato

Jak się zatrudniasz to na trzy zmiany a późnie się zobaczy jak w PO i w święta ,niedzielę i kiedy trzeba to przyjdź

@Ktośikcosik
@Operato

Na Laskowskiej , kierownik Mariusz pyta czy ktoś chce przyjść na dodatek, w dni wolne czy świąteczne i to czy ktoś przyjdzie ,w te dni to jest decyzja samego pracownika,nie zmusza cię nikt chcesz dorobić to przychodzisz krótka piłka . Odnośnie zmian może się tak zdarzyć że zmienia się grafik zmianowy ,o którym jesteś informowany dużo wcześniej z resztą będzie wszędzie słychać ,że tu i tu 4 zm wprowadzili :-) Dzieje się tak gdy jest zapotrzebowanie na dane zamówienia w większej ilości niż zawsze.

@@Ktośikcosik

to całkiem sprawiedliwe podejście do pracownika. A ten dodatek w dni wolne lub świąteczne to ile jest płatny 100% czy może więcej? W weekendy też się zdarza, że pytają o to czy ktoś chce przyjść do pracy? ile tak z tych dodatkowych godzin można sobie dorobić do pensji?

@@Ktośikcosik

Polecam spróbować to nic nie kosztuje 3 miesiące próby jak ci nie podejdzie ,zawsze możesz podziękować i iść gdzie indziej.Tu nikt nikogo na siłę nie trzyma Ze wszystkich zakładów pan Szczygielski płaci najlepiej i dzieci mają karnety bony wyprawki jakby człowiek miał sam to płacić to by się załamał a tak masz od pracodawcy.Jak pracujesz dobrze i coś pokażesz że ci zależy to premie są uznaniowe.

@@@Ktośikcosik

Nie wiem, czemu obraziłeś się, co było złego w zapytaniu, czy w weekendy można przyjść dorobić nadgodziny i ile są one w ogóle płatne? Najpierw odpowiadasz ludziom cierpliwie, piszesz ważne i przydatne rzeczy, a potem nagle "polecam spróbować". Nie da się napisać do końca?

heh

z wypłatą bywa różnie ale co miesiąc jest,nadgodziny płatne . a ogólnie warunków pracy przyjdz i sam zobacz

Ernest

Czy może mi ktoś powiedzieć, jaka panuje atmosfera w pracy między pracownikami a brygadzistami, kierownikami? Czy nowy pracownik jest traktowany z szacunkiem i zrozumieniem? Czy panująca atmosfera zachęca do pracy? Czy zdarzają się pojedyncze zachowania które zahaczają o (usunięte przez administratora) czy definitywnie takie sytuacje nie mają miejsca? Czy polecacie pracę w tej firmie?

@Skeik
@Ernest

Kierownik jest w porządku brygadzista też pamiętajmy że nie wszystkim da się dogodzić.Co do nowych to traktuje się lepiej jak starego pracownika.

Amelia
@@Skeik

O, a to ciekawe w sumie. W jakim sensie lepiej? Z mojego doświadczenia wiem, że często nowi pracownicy są traktowani jak intruzi trochę :p

@@Skeik
@Amelia

Intruzów tu nie ma wszyscy są równie traktowani jak coś zepsujesz to wiadomo że trzeba za to odrobić czy to nowy czy stary pracownik nie ma reguły.

Kamil

Masz na myśli że zarabiają duże pieniądze kosztem pracowników? Wiadomo że kierownictwo ma wyższe wpłaty. A zwykły szary pracownik ile tu ma rękę? Podasz widełki?

Stawki
@Kamil

Pracownik do 26 roku bez podatku na rękę weźmie 4tys a pracownik że stażem 20lat 600zl więcej.

Izka

To na ile zmian kto pracuje? Tu coś czytam o czterech zmianach, a w ogłoszeniu np. na operatora wielomaszynowego piszą, że trzy... I jakie te pieniądze, że takie niby małe? Poza tym pan w okienku chyba nie decyduje o Waszych zarobkach, tylko góra. I raczej macie je wpisane w umowach, więc nie wiem, skąd zaskoczenie?

Somsiad somsiada
@Izka

jedna to i 4500 zarabia na trzyy zmiany , na reke

@Somsiad somsiada

czyli stawki na stanowisku operatora nie są jednakowe i każdy zarabia inaczej? A do tego jakieś premie są?

Somsiad somsiada

ano każdy inna stawka. jeden (usunięte przez administratora) a drugi sie (usunięte przez administratora) taka promedyja. stawka stawce nierowna albo masz znajomości albo ich nie masz wszędzie tak jest

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Fabryka kabli Elpar?

Luk

To niech weźmie pobory pracownika z Polnej i próbuje przeżyć miesiąc. Te które jak twierdzi dobre pobory które wystawia do wypłaty . Najgorzej zarabiają na Polnej i właściciel nic? To wstyd płacić taką jałmużnę.

@Luk

Biorąc pod uwage inne firmt z powiatu parczewskiego to elpar jest w czołówce najmniej płaconcych

Wuzkowy

Premia uznaniowa to (usunięte przez administratora) nie dodatek niech dadzą konkretnie na godzinę netto razy godziny i ma się zgadzać prywaciarze w takim Parczewie robią co chcą w iekszym mieście nie podskoczy bo będzie sam robił

Robotnik

Na magazynie ok 4000

Zośka
@Robotnik

Jaskrovy

Ewa, karą za stosowanie (usunięte przez administratora)na pracownikach to do 2 lat pozbawienia wolności oraz karą finansowa. Radzę się z tym dobrze zapoznać

Król Meltecha

Tak to prawda pan z okienka jak kogoś lubi to daje większą stawkę a jak się donosi na kolegów to daje premię on tak działa od lat

Cienko płacicie system 4 zmianowy jeden łykend tylko wolny praca pod presją tylko jak macie kontrolę to maszyny na puł obrotów

Człowiek
@Paweł

Pod jaką presją? Masz na myśli nacisk na wyniki? A czemu maszyny tylko na pół obrotów? Ze względów oszczędnościowych?

@Człowiek

Na pół gwizdka bo chodzi o kontrole żeby było mało hałasu jak kontrola wychodzi to wszystko na pełne obroty .A firma i tak wczesniej wie o kontroli bo sie zapowiadaja wiec to wszytko dobra sciema

Były kandydat

Ogromną rekrutacja bo firma się nie rozwija ale ludzie się zwalniają. Zero szacunku dla człowieka i organizacji pracy. Jesteś wszystkim z wynagrodzenie starczające na (usunięte przez administratora) i sól. Nie starcza na chleb i dojazd do pracy. A skoro firma tak się rozwija to powinna również się rozwinąć w kulturze osobistej i komunikacji społecznościowej kierowników. Może kurs w tym kierunku Panom trzeba. Już nie będę chciał pracować w takiej firmie po zasięgnięciu opinii. DZIĘKUJĘ.

@Były kandydat

Nie marnuj czasu na ten bajzel no chyba że można pracować dopóki nie znajdziesz czegoś innego na tą firmę szkoda nerwów Sam sobię się dziwię że wytymalem tu już tyle lat pozdrawiam Pana z okienka.

Maria
@Król Meltecha

Ja właśnie jestem w takiej sytuacji finansowej, że średnio mogę wybrzydzać co do wyboru pracy obecnie:( Czyli wynagrodzenie to pensja minimalna? Przyjmują raczej bez problemu, czy wymagają czegoś konkretnego od pracownika? Dostaje sie umowe o prace już na start?

WK

Maria

Cześć wszystkim, wpadłam na oferte pracy na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Brał ktoś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Może wiecie cos wiecej o stawce, warunkach? Często pojawiają się oferty na na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar