Liberty Technologia sp. z o.o.
counter
3 2 7 5 1
Marek Nowy wpis

Jakie można wybrać godziny pracy w firmie?

Monika Nowy wpis

Zachęcam do pisania nowych opinii w temacie firmy Liberty Technologia, w szczególności osoby, które aktualnie pracują w tej firmie proszę o nowe komentarze, chętnie dowiemy się informacji o warunkach pracy, jak mają się benefity oraz aktualny poziom płacy u tego pracodawcy. Zapraszam do dodawania świeżych komentarzy w tym wątku!

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Liberty Technologia sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

ala Nowy wpis

widac ze jak zwykle zdania podzielone, ale to normalne kazdy ma prawo do wlasnej opinii, a ponadto duzo sie moglo zmienic od ostatnich komentarzy. bo wiem ze Liberty Technologia sp. z o.o. jest firma ktora pisze domeny programow dobrej jakosci. z tego co wiem wszystkie swoje uslugi dostosowywuja do wymagan klienta. wiec moim zdanie to moze byc duzym plusem przy rozwoju firmy, a takze daje mozliwosc kreatywnemu mysleniu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

PrawdaOczyKole

To wszystko to nieprawda też tam pracuje i jest super zarobki są wysokie od 3000 netto plus premie, warunki bez zarzutów nowy sprzęt monitory itp. Technologie z jakich korzystamy to XML, XAML itp. Kierownicy i dyrektorzy są bardzo kompetentni i wszystko jest jasne co kto ma robić i udokumentowane. Kod jest skomplikowany bo oprogramowanie które tworzymy jest bardzo skomplikowane rozwiązujące poważne problemy , a programiści w większości którzy tu trafiają to zwykli nic nie potrafiący lamerzy co nauczyli się w szkole pętli i teraz mają ze wszystkim problem i ostatecznie odchodzą bo sobie nie radzą lub są zwalniania a potem lecą do mamusi się popłakać jak jest tu źle bo w szkole się nie chciało uczyć i wypisują potem takie brednie.

gal

to jakaś porażka, jakiś [usunięte przez moderatora] przeprowadzający ze mną rozmowę i wypytujący się o moje życie prywatne ;/ Ja mam zamiar pracować a nie wprowadzać się do firmy ! I nigdy ale to przenigdy nie zgodzę się na pracę za 2,500 Brutto ! haha, ten człowiek się ze mną targował o moją prywatną płacę, i był zwykłym pracownikiem;/ Tej firmie dziękujemy

gość

Sama moja rozmowa kwalifikacyjna odbyła się z jakimś gościem który wypytywał mnie czy mam wyrok sądowy ! Żeby mało to w krótkiej rozmowie ta sama osoba uważa że alimenty to wyrok skazujący :D ( No Comments ). Zarobki są niskie, skoro ja chciałem 4000 brutto a oni stwierdzili że to za dużo i nikt tyle nie zarabia to można sobie wyobrazić ile oni zarabiają :D. Mój znajomy tam się dostał do pracy rok temu i sam narzeka że nie ma podwyżek, a o wszystko trzeba się prosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Liberty Technologia sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Liberty Technologia sp. z o.o.