Elettric 80 sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Elettric 80 sp. z o.o.

Ja

Elettric80 Sp zoo: 1. Praca jest stabilna, zatrudnienie jest na czas nieokreslony. Wyplata zawsze jest przed 10tym dniem miesiaca. 2. Praca wymaga bardzo analitycznego myslenia. Kazdy projekt jest inny. Moznaby powiedziec ze ciagle robi sie cos nowego i kazdy projekt czegos uczy. Tak zdobywa sie doswiadczenia zeby robic coraz bardziej ambitne projekty doslownie na calym swiecie (USA, EUROPA, Ameryka Poludniowa, Australia ect) 3. Atmosfera w firmie. Klimat studencki. Srednia wieku 30 lat. Zauwaza to zwlaszcza Ci co mieli doswiadczenie w pracy w korporacji....ze w tej firmie nie ma klimatu korporacyjnej rywalizacji. Pracuje sie w grupie.....ludzie sobie nawzajem pomagaja......Intergracja to Credo firmy. 4. Wyjazdy elastyczne.....chcesz zabrac rodzine, dziewczyne,kochanke ze sobia nie ma problemu.....wszystko jest do ustalenia. Dla firmy licza sie efekty pracy a nie z kim spedzasz czas po pracy. 5. Jak podliczymy place netto + wszystkie dodatki to przelew na konto bankowe co miesiac w kwocie powyzej 10.000PLN (netto) nie jest niczym nieosiagalnym. Bywa ze wiecej. Mowie tu oczywiscie rowniez o swiezo przyjetej osobie po studiach bez doswiadczenia. 6. Nie ma podpisywania zadnej "lojalki" - zobowiazan o koniecznym przepracowaniu 18 miesiecy. 7. Firma rekrutuje na nstepujace pozycje: Programista LGV Programista PC Programista PLC oraz Elektromechanik. Jedynym stanowiskiem gdzie sie nie programuje to Elektromechanik.....co wydaje sie zrozumiale, NA pozostalych stanowiskach niezbedne jest Customizacja tak na poziomie przygotowania jak i wdrozenia. 8. Warunki mieszkaniowe w trakcie projektów sa na rozsadnym poziomie. Hotele w przedziale cenowym miedzy 70-100 Euro/noc w zaleznosci od miejsca/sezonu. Mysle ze nie odbiegaja od standardów innych firm. Hotele takie jak Hilton Novotel Holliday Inn ect. 9. Wszelkie koszty podrózy pokrywa firma. Dojazd do lotniska z domu TAXI, przelot, samochod na projekcie lub TAXI. Wszelkie dodatki 100PLN ect nie maja nic wspolnego z kosztami podrózy. Podsumowanie: Dla wszystkich ktorzy zastanawiaja sie wyslac CV (rekrutacja@elettric80.it) i aplikowac o prace firmie Elettric80 SP zoo. Podrózowanie i praca.....dla jednego to przygoda dla innego nie do zaakceptowania (rodzina, dzieci obowiazki). Kazdy musi sobie odpowiedziec na pytanie. Dla swiezo upieczonego absolwenta pelnego energii ktory chcialby zwiedziec kawalek swiata zdobyc doswiadczenia i sprawdzic sie w róznych sytuacjach bedzie to ciekawe wyzwanie......

Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Elettric 80 sp. z o.o..

Zostaw opinię o Elettric 80 sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elettric 80 sp. z o.o.