Usługi geodezyjne, Andrzej Dzieniszewski

Iława

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Usługi geodezyjne, Andrzej Dzieniszewski

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi geodezyjne, Andrzej Dzieniszewski

Łukasz

@anonim, co prawda widzę, że Twój wpis był dodany dawno temu, ale mam nadzieję, że nic się nie zmieniło. Aplikowałem do nich kilka dni temu i czekam na odpowiedź, mam szczerą nadzieję, że się uda bo opinie jakie słyszę są na prawdę dobre, a trudno znaleźć pracę w tym zawodzie.

niki

wie ktoś na jakich warunkach są zatrudnieni pracownicy ?, bo większość pseudo biznesmenów zatrudnia ludzi na najniższą krajową, ciekawe jak jest tu ?

anonim

Jedyna porządna firma w regionie. Doradzą co zrobic i jak zeby było na dlugie lata a przy tym są konkurencyjni cenowo. Polecam z czystym sumieniem.

Jan

Rzetelna firma

Gustaw

Spoko

Zostaw opinię o Usługi geodezyjne, Andrzej Dzieniszewski - Iława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi geodezyjne, Andrzej Dzieniszewski