P.P.H.U. EWEX

Opinie o P.P.H.U. EWEX

tegs

Z tymi oszustwami @mis to chyba jednak jest lekka przesada, według mnie jest całkiem spoko w tej firmie, przede wszystkim sama praca jest stabilna, na to narzekać nie można ponieważ oferują pracownikom umowę o pracę

były pracownik

Firma - żart. Większość załogi na czarno pracuje (w sezonie). Ludzie co pare dni muszą sie prosić o pieniądze zaległe, a szefowa zajęta itp. Ta firma jest przykładem jak nie powinno się prowadzić firmy. Przydałaby się kontrola PUP, ale taka nie zapowiedziana latem.

Zostaw opinię o P.P.H.U. EWEX - Pabianice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. EWEX