JD Tools Sp. z oo

Słubice

Opinie o JD Tools Sp. z oo

eddy
użytkownik zarejestrowany

a jak z warunkami zatrudnienia @rekin, czy można liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bo mi na tym bardzo zależy

firma - szkoda gadać... pracuję tam, stwierdzam że to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc szukam czegoś indziej, przydupasy tu mają najlepiej... są nie naruszalni a robią najwięcej błędów, konfidenci którzy są dla ciebie ok a za twoimi plecami gadają i podmilają się pewnej osobie, kierownictwo to nie odpowiednia osoba na swoim miejscu. może szefostwo jest ok bo są konkretni dlatego się dziwie po tym co się tu dzieje że jeszcze niektóre osoby tu pracują. poprostu trzeba coś szukać dalej.

Antonio

firma jest jak najbardziej ok .... szefostwo na poziomie i w porzadku .. cala reszta z reszta tez ... jakies tam gorzkie zale ida ...

odpowiedź
@Antonio 07.03.2015, 18:57

Poprostu zatrudniają takich samych jacy są sami.

Wieslaw

To dlaczego na etapie rekrutacji firma zatrudnia ludzi ktorzy nic nie potrafia?? czyzby to wynikalo z tego ze sami w JD malo wiecie?

zyzio

Jak się jest partaczem i nic się nie potrafi, to nie dziw się, że ci nie wyszło.

Polak

Pomylili Polskę z Chinami.

Zostaw opinię o JD Tools Sp. z oo - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JD Tools Sp. z oo