Polski Instytut Sztuki Barmańskiej

Toruń

Opinie o Polski Instytut Sztuki Barmańskiej

monia060491

Nic gorszego nie może być naciągają ludzi prowadzą zajęcia od niechcenia na kursie robi sie góra 3 kawy do tego kurs ma trwać 14 h na 2 dni aa w rezultacie wychodzi na to że trwa 7 h o połowe mniej niż obiecują.. zdawalność bardzo mała na egzaminie ma się 2 kartki a4 gdzie trzeba napisac receptury dokładnie opisać wszystko sposoby robienia kawy a czas na wypełnienie 15 zadań to aż 5 min. (usunięte przez administratora) ale poprawka egzaminu nie lepsza kosztuje 60 zł i również jest 5 min czasu na rozwiązanie!!!

Luki
@monia060491 10.04.2014 18:09

Kurs baristy zawodowo i tyle. Opis powyżej fake

Zostaw opinię o Polski Instytut Sztuki Barmańskiej - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Instytut Sztuki Barmańskiej