goldfoam

Wiktorów

Opinie o goldfoam

aldo

Pewnie dostajesz baze klientów oraz miejsc w któe musisz dotrzeć i oferować produkty jakimi sa pianki i folie, izolacje itp. bo w tym specjalizuje się firma. Ale widziałem ogłoszenie jakis czas temu w którym na stanowisku przedstawiciela oferowali auto służbowe do pracy.

A w jakim charakterze pracowałeś (aś) w tej firmie, tzn na jakim stanowisku, bo moja koleżanka ubiega się tam o miejsce na handlowca. Proszę o pilna odpowiedź

betan

Ta firma to porażka ,płacą marne grosze 1200 zł.a wymagania maja.Pracownik nie ma prawa głosu ,nie ma żadnych zebrań z pracownikami .Podwyżek nie ma i nie będzie chyba nigdy.Radzę dobrze ....zdala od tej firmy.

EmY

Również nie polecam,male zarobki,a duze wymagania

Zostaw opinię o goldfoam - Wiktorów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie goldfoam