Rekmedia

Opinie o Rekmedia

Joki
użytkownik zarejestrowany

Kochani czy od momentu 2015 waszych komentarzy ta atmosfera opisywana przez Was uległa zmianie w jakiś sposób? Dajcie znać jeśli jeszcze tu ktoś wchodzi

ktoś

dziewczyno zastanów sie co piszesz, pracuje u nich już ze dwa lata non stop i żadnego problemu nigdy nie miałem, nie chciało ci się pracować albo masz "fiu bździu" w głowie. firme polecam w 100%

Lea

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Rozliczenie zupełnie inne niż ustalone. Pseudo szefostwo - po prostu gowniarstwo z nosem zadartym prawie do sufitu. Spróbujcie wspomnieć o jakiejś umowie i nasłuchujcie reakcji. Przestrzegam!!!!!!!!!

Viki

Przestrzegam wszystkich. Rozliczanie niekoniecznie sprawiedliwe. Zapłata mniejsza niż ustalona. UWAGA!!!

Zostaw opinię o Rekmedia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekmedia