Dwa Światy

Gdynia

Opinie o Dwa Światy

Igorek

Mało - dużo... według mnie to bardzo indywidualne spojrzenie. Może warunki podlegają negocjacji? :)

jkwd

potwierdzam!! mało płacą, a jeszcze odcinają wypłatę za rzeczy, których się nie zrobiło... nikomu nie życzę aby tam trafil do pracy, stanowczo odradzam.

speed

Nowobogaccy[usunięte przez admina]Pięknie i grzecznie obiecują złote góry przy zatrudnieniu, później traktują ludzi jak[usunięte przez admina] i nie dotrzymują żadnego danego słowa, premie dla naiwnych lubiących obiecanki cacanki, zatrudniają na czarno, klimat w pracy nie do zniesienia. Stanowczo odradzam i uprzedzam przed tym [usunięte przez admina]pracodawcą.

Zostaw opinię o Dwa Światy - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dwa Światy