MACIF Życie TUW

Toruń

Opinie o MACIF Życie TUW

iabhj

no to jak to ws koncu jest z tymi zwolneiniami? tak szczerze? zwalnioaja z dnia na dzien czy nie? prosze o rzetelna informacje, chce tam aplikowac, jak tylko pojawią sie jakieś nowe oferty pracy, ktorych nie widzialam od dawna. Czy cos słyszeliscie?

Wyjątkowo nie polecam pracy w tej firmie, mamią cudownymi obietnicami a potem zwalniają z dnia na dzień bez żadnego powodu. Niewielka, śmieszna firemka która aspiruje do roli wielkiej korporacji, z marnym skutkiem. Kadra zarządzająca w jednym z działów to ludzie którzy nie mają pojęcia na temat zarządzania podwładnymi i swoją osobą reprezentują żałośnie niski poziom

Kapuśniak

Coś wiadomo na temat pracy dla tej firmy?

Zostaw opinię o MACIF Życie TUW - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MACIF Życie TUW